Wpis z mikrobloga

Nieczęsto zdarza mi się pisać na tym portalu coś na poważnie, ale czara została przelana i moje #gorzkiezale się tak oto wylewają.
Może i nie mam długiej historii stażu, bo byłaby to (gdyby się ofc odbyła) moja druga #wykopoczta, ale w tamtym roku bawiłem się świetnie i już po zakończeniu poprzedniej edycji postanowiłem sobie, że i w przyszłym roku wezmę udział. Już od kilku miesięcy zastanawiam się, jakie fajne prezenty można by przygotować, bo wiadomo - takie, w które włożyło się trochę serca, są najlepsze. Od przeszło miesiąca śledzę tag żeby przypadkiem nie przegapić zapisów. Brzmi jak jakieś fanatyctwo już XD, ale tak raz na jakiś czas to serio sprawdzałem, żeby nie powtórzyć błędu sprzed 2 lat, kiedy rzeczywiście przegapiłem.

Niesamowicie mi przykro, że obecny organizator stwierdził, że albo edycja będzie z nim, albo nie będzie jej wcale, a jak się komuś nie podoba, to wypad. No przedszkole normalnie, zwijam zabawki i znikam. Skoro nie ma czasu/zdrowia/ochoty mógł przekazać w tym roku pałeczkę chętnym, a tacy przecież byli! Albo jak się nie wyrobił z nową, to wypuścić chociaż poprzednią wersję, może nienajlepszą, ale jakotaką ( ͡° ͜ʖ ͡°). Doskonale rozumiem, że każdemu się może zdarzyć cięższy okres, trudno tutaj winić organizatora, bo w końcu robi to fakultatywnie.
Ale. Nawet jeśli uważa akcję za swój twór na wyłączność, to mógł napisać chociaż jakiekolwiek oświadczenie, że edycji przed świętami nie będzie - wracamy za rok, a teraz zróbcie sobie alternatywną akcję. EDIT: Tylko zrobić to tydzień temu, a nie kiedy ludzie są już poirytowani czekaniem i brakiem informacji, do tego stopnia, że ktoś rzeczywiście zrobił alternatywę, to stwierdzić "no to idźcie" i w sumie dalej nic nie wiadomo. W tej chwili zostało ledwo 1.5 tygodnia żeby ta paczka doszła przed świętami. A gdzie zapisy, kupowanie rzeczy. Ehhh

W tej chwili jest 30 listopada i dalej absolutnie nic nie wiadomo - czy naiwnie czekać, bo #bedzie czy zapisywać się na alternatywną #wykopaka.

Duch wykopoczty został przez organizatora zaprzepaszczony i w pamięci nie pozostaną poprzednie - świetne edycje, a właśnie ta, w której dziecięcy upór i buta wygrały ze wszystkim i wszystkimi.
Smutne
  • 7
@Kotwpizamie: Teraz to już nawet nie ma sensu tego organizować. Jest tak mało czasu, że to będzie widać w bylejakości paczek. Już lepiej przenieść to na wielkanoc bo będzie duży niesmak po tej edycji jeżeli się odbędzie. Sam byłem napalony na tę zabawę ale nawet się na alternatywę nie zapisuję bo mam wyjazd w przyszłym tygodniu i nie będę komuś paczki na #!$%@? robił byle zrobić.
@nocnazjawa: Myślę, że nawet jakby napisał dokładnie z czym ma problem, to i tak by mi to mało dało. Naprawdę wystarczyłoby "no sory mamy obsuwę, wykopaczka będzie w styczniu/lutym, nie zdążymy na grudzień", tylko z dwa tygodnie temu. Bo w tej chwili to wygląda jakby mu się grunt palił pod nogami, ludzie są #!$%@?, to napisze żeby poszli na alternatywną, czego od początku bronił się jak tylko mógł, blokując wszelkie próby