Wpis z mikrobloga

@revoolution: dzieki za tip bo tez zainwestowalem w paru z ovr +84 i juz na kazdym jest kilka tysiecy ale jeszcze poczekam. Gratki dla ciebie i duze piwko. Jak cos to podrzucaj cos jeszcze wartego uwagi. Ja polecam teraz kupic troche mls po qs bo powinno w okolicach mikolaja sbc wyjsc.
@revoolution: Mam jeszcze takie pytanie, bo też trochę handluje tymi UCLami, rare i non-rare, ale jednego nie jestem pewien. Jesteśmy teraz po 5 meczach w fazie grupowej LM, za półtora tygodnia będzie ostatni mecz fazy grupowej. I teraz tak - czy według Ciebie zakończenie fazy grupowej będzie miało wpływ na te karty? Trzeba się niektórych pozbyć bo np. pospadają z LM? Mi nie chodzi o te karty champions league które w
@kazik34: karty będą cały czas o ile będą SBC, bo tylko są z SBC dostępne - pytanie czy EA będzie robić UCL SBC w przerwie zimowej, jeżeli nie to ceny skoczą strasznie, jesli będą robić to ceny będą skakać co tydzień tak jak teraz
ne - pytanie czy EA będzie robić UCL SBC w przerwie zimowej, jeżeli nie to ceny skoczą strasznie, jesli będą robić to ceny będą skakać co t


@revoolution: A nie jest tak, że od czasu do czasu, w danych okresach, można też je z paczek dostać?
@revoolution: No to jak będzie przerwa od Ligi Mistrzów to popyt będzie raczej tylko na lepsze, grywalne karty UCL i te na pewno podrożeją. Bo chyba istotą drożenia tych słabych kart non-rare jest to, że raz na dwa tygodnie wchodzi SBC gdzie trzeba ich użyć żeby dostać np. paczkę piłkarzy premium. Przecież z innych względów nie byłoby popytu żeby płacić po 1700 coinsów za jakiegoś łamagę 76 ovr non-rare z ligi