Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: Widziałem tą wersję i wytłumacz mi co tu robi Valve? Przy firmach które jawnie swoich klientów nabijają w butelkę. Gdzie Valve swoje tytuły naprawdę wspiera, nie jest idealnie 10/10 ale 9/10 spokojnie można napisać.

Nie wydanie gry gdzie wątpię czy w ogóle da się zrobić grę która sporosta oczekiwaniom (piszę o HL3) w jednym rzędzie z oszukiwaniem klientów i bezpodstawnym wyciąganiem hajsu?

( ͡° ͜ʖ ͡°
DiscoKhan - @WuDwaKa: Widziałem tą wersję i wytłumacz mi co tu robi Valve? Przy firma...
  • Odpowiedz
Przecież Bethesda od dawna robi gówno, od Obliviona wszystko licząc. Blizzard też miał super afery np po wydaniu kaszanowatego Diablo 3, gdzie dom aukcyjny to bylo równe zydostwo co Diablo Immortal
  • Odpowiedz
@marcinu456: Czytałem na ten temat i z tego co rozumiem większość pojazdów idzie z powodu nie zrozumienia, że Artifact to jest TCG. Handlowa gra karciana. Dlatego są tylko płatne paczki z kartami ale możesz się nimi wymieniać.

Ogólnie nie będę się zagłębiał, bo nie grałem ale na pewno nie jest to coś żeby psy na nich wieszać.
  • Odpowiedz