Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi jak to jest z ta #logikaniebieskichpaskow.
Od jakiegoś czasu pisze sobie z kolega z pracy (kiedyś pracowaliśmy razem, teraz już nie przez co się nie widujemy) i nie wiem co mam o tym myśleć.
Wydaje mi się że był (jest?) zainteresowany, trochę flirtujemy w tych wiadomościach, ale nic poza tym. Nic nie proponuje oprócz tego że ostatnio zaproponował mi podwozke z dworca do domu kiedy to wracaliśmy razem pociągiem.
W sumie to spotkanie w pociągu było jedynym w przeciągu dłuższego czasu, ale wydaje mi się że bardzo fajnie nam się gadalo (no i znowu się do mnie przysuwal).
Na pożegnanie wtedy dostałam buziaka w policzek co dla mnie było trochę niespodziewane co nie znaczy że niemiłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem sama o co chodzi, bo widzę że czasem jakby sobie na trochę więcej pozwala w swoich wiadomościach a czasem jakby sam hamuje mówi że 'dobra, koniec bo jeszcze powiem coś głupiego' albo 'dobra, w złym kierunku poszła ta rozmowa'

Trudno mi odczytać o co może mu chodzić, daje mi tak sprzeczne sygnały że ho a nie ukrywam że mi się podoba

Od razu zaznaczam, że tak pisze do niego pierwsza, ale czasem czekam też na odzew z jego strony który jak zauważyłam często pojawia się gdy on ma okazję się odnieść do czegoś o czym mówiliśmy wcześniej, jakby nie mógł tak po prostu napisać.

Odpuścić bo tylko niepotrzebnie tracę energię i czas i traktować go jako kolege czy jednak coś może być na rzeczy z jego strony?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki?
  • 36
@krzykrzy1995: właśnie z tym wstydem jest najgorzej ale co poradzić
W ogóle to o ile prostsze byłoby dorosłe życie jesli w momencie poznania nowej osoby było od razu wiadomo czy ktoś jest zajęty a potem czy jest zainteresowany - jakiś napis na czole czy coś
( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Baitka wracajac jeszcze do tego friendzonu to ciekawe czy istnieje opcja żeby z niego wyjść jeśli się tan
@Celegans: trochę jakbym swoje zaloty widział. Podobasz mu się, ale boi się odrzucenia, nie chce stracić z Tobą kontaktu jeżeli okazałoby się, że on Ci się nie podoba. Nie musisz od razu przejmować całej inicjatywy, bo faceci jednak się lubią w tym aspekcie wykazywać, ale daj mu jakiś wyraźny sygnał, że Ci się podoba
@Ld93: tylko jak dać ten wyraźny sygnał jeśli nie mamy okazji się zobaczyć?
Tak sobie myślę że może przegapiłam szansę na to kiedy jechaliśmy razem pociągiem ale nie chciałam się do niego kleic, dotykać (choc nie miałabym nic przeciwko ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Zauważyłam też (nie wiem czy słusznie), że jak ja próbuję albo robię krok w przód to on podąża, ale sam z siebie rzadko coś
@Celegans: Tak, tak. Napis na czole, że zainteresowany to byś prawdopodobnie inaczej do tego podchodziła i nie okazywała takiego zainteresowania. Nie można być wobec kobiet zbyt otwartym bo to działa odwrotnie.
@Celegans: No odwrotnie też by tak było. Niestety nie wiem kto to tak zaprogramował, ale taka prawdziwa otwartość i szczerość jeśli chodzi o uczucia odrzuca. Oczywiście mam na myśli początki znajomości.
@Celegans: U mnie zazwyczaj dziewczyny dążyły do zostania ze mną sam na sam w jakimś zacisznym miejscu i wtedy docierało do mnie, że ona chyba chce żebym coś podziałał i wtedy już przejmowałem inicjatywę.
@LobuzKochaMocniej przełamałam się i napisałam że może wybrali byśmy się na miasto czegoś napić no i niestety zbył mnie :( znaczy się odpisał coś czy myślę że będę mogła wyjść na miasto w sukience która mu ostatnio pokazywałam - napisałam że dlaczego nie i po tym już zmienił temat. Ja nie wiem co z ta Wasza #logikaniebieskichpaskow ale takie sprzeczne sygnały to jeszcze od nikogo nie dostałam.
Ale teraz przynajmniej już raczej