Wpis z mikrobloga

Czy somersby uważacie za piwo dla bab? Albo w ogóle piwa smakowe typu red's czy inny radler. Bo ja na przykład nie przepadam za zwykłym piwem, jeśli miałbym pić to tylko na siłę ale lubię jakieś winko, szampan czy cokolwiek innego z alkoholem co ma jakiś przyzwoity smak. Z piw smakowych lubię własnie somersby bo jest fajnym kompromisem pomiędzy piwem zwykłym a piwem smakowym. Tylko z tego co widzę to najczęściej dziewczyny piją ten produkt przez co wydaje mi się on babski. Kupować i tak będę sobie kupował ale jestem ciekaw waszego zdania, czy to jest piwo jak każde czy jednak przeznaczone dla cipek.
#piwo #piwowarstwo #alkohol #somersby
  • 13
  • Odpowiedz
@ewazanglii tylko tanie mocne piwa! Nie bądź #!$%@? xD a tak serio to zawsze kupuje sobie takie i takie, bo jednak jak wypije że 3 słodkie to się zaklejam nimi, wolę pół na pół, polecam też cydr np dziki sad
  • Odpowiedz
@ewazanglii: zacznij pić krafty. Wtedy zobaczysz, że piwo może być przepyszne. Np: piwa z Łańcuta, Pinty, Radugi. Kupisz w Lidlu za 6 złotych z groszami, ale pijesz coś przepysznego. Zacznij od pszenicznych skoro nie przepadasz za goryczą (tak sądzę), a poczujesz o co kaman i zakochasz się jak w różowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ewazanglii: nie uważam go za piwo dla bab, uważam je w ogóle za piwa dla nikogo (czy raczej napoje piwne, bo Somersby składa się jedynie w 45% z piwa). Przyjemność porównywalna do wódy ze sprajtem. I niestety Dziki Sad to również nie jest cydr, tylko napój taki sam jak somersby
  • Odpowiedz