Wpis z mikrobloga

Mexicano: błaganie o węgiel od czasu do czasu kłótnię, zabawy typu Olimpiada częste materiały z nieustawionej szkolnej
Komputerowiec Dominiczek Zasrany: zero odzywania się słuchanie majora jak dziękuje za CZY złote i wyłaczanie lajta ze strachu przy większych dymach
Marcinek: Odpalanie Lajtów podpuszczanie ich delikatnie (jest jak zapałka rzuca w beczkę prochu) i naturalność jora i konona w dodatku się nie boi pokazywać prawdy nam
Niemiecki: #!$%@? o polityce nudny kontent podpowiadanie co mają mówić (zero realnych wypowiedzi) i duszenie się jakby miał zaraz się rzygać od zapachu z belwederu bożego

Dla mnie wygrywa Marcinek a na drugim miejscu jest Oszczano Meksykano (inni mogą mieć inne zdania od tego mamy przecież swój własny rozum mówię tutaj tylko swoją opinie nic więcej)
#kononowicz #patostreamy
  • 15
@ChwilowaZielonka: To chyba jestem jedynym, którego najbardziej śmieszą pomysły Niemieckiego (może poza filmami obraźliwymi jak ten o Bolku). Jego rekwizyty + gra aktorska Majora i Konona to coś pięknego :D
Dominiczka zasranego ciężko ocenić, bo on tam jest jedynie od lajtów i nie ma co go obwiniać, że nie chce się pokazywać. Nie jest redaktorem jako takim.
Jeśli o Marcinka chodzi to mam mieszane uczucia. Niby nagrywa Konona i Majora w
@FilmikizHumorkiem: Jak mówiłem to tylko moje obiektywne zdanie, ale pozwolisz ze tez obiektywnie co do twojej wypowiedzi o Domioniczku i Marcinku sie wypowiem, Marcinek widząc ze nic się juz nie dzieje to zadawał pytania ewentualnie coś tam gadał, Dominiczek wręcz odwrotnie Jak major siedział i dziękował za trzy złote było okej lecz jak dymy sie zaczynały wyłaczał lajta bo bał sie majora, Ewnetualnie pozwalał na 5-10 minut Afer( bo nie dymów
@ChwilowaZielonka: Racja. Ja po prostu Dominiczka postrzegam jako typowego robola, który przychodzi, robi to co mu każą i idzie sobie. Nie miesza się zbytnio w ich życie. I za bardzo widać, że mu na kasie zależy, bo ciągle wrzuca stare filmiki na swój kanał, wiedząc, że będzie miał po kilkanaście tysięcy wyświetleń, a do tego nie pozwala Majorowi wrzucać lajtów na kanał Majora (co jest idiotyzmem). Za to Dominiczka nie lubię.
@FilmikizHumorkiem: mi najbardziej przeszkadzały jego pierwsze materiału z baru bozego, gdzi gadał o #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) stwierdziłem ze to kolejny idiota, lecz widać ze chłop sie z lajta na lajt wyrabia a to czyni go lepszym redaktorem niz wszyscy poprzedni, bo innym #!$%@?ć i #!$%@?ć ze tak jest nudno a oni nic, Marcin jednak odrazu podłapał uwagi internautów, mało tego zaczął wprowadzać to w życie,
@ChwilowaZielonka: akurat po Niemcu i jego pomysłach na filmy prawie zawsze widać jego prorosyjskość i często kieruje Konona na te tory. Niemniej to on odpowiada za renesans Konona i w ogóle powstanie uniwersum S17. Dzięki niemu powstała masa dobrych nagrań, poznaliśmy Starosiuka i masę innych osób. Zodiakano to przy nim płotka, bo Niemiec mimo wszystko jest o wiele inteligentniejszy i miał o wiele ciekawsze pomysły niż smażenie królika przy bramce. Hierarchia
@kidnice: niemiec moze i był by dobrymredaktorem, z tego co pamietam nagrał na dobre i na złe z udziałem konona i majora https://www.youtube.com/watch?v=OHdFoLHOygw (orginału nie chce mi się szukać xD) ale im dalej w las tym mniej grzybów, teraz to tylko podpowiadanie i #!$%@? o dupie maryni wykorzystanie rekwizytów od fanów i gadania o polityce gdzie to jest nudne i nie do słuchania, gdyby było to z sensem to taki prawicowy
@FilmikizHumorkiem:
Niemiecki to stworzyciel wszystkiego, co dzis okreslamy mianem Uniwersum Szkolnej: postaci Majora, ktory, gdyby nie red Jan, bylby dzis ciagle nieznanym nikomu oszczanym zulem jakich tysiace w Polsce, Lejtnanta Starosiuka, prof Tomasza, dostarczyciel broni, mundurow i innych gadzetow , ktore wystepuja do dzis na filmikach. Wydobyl w 2015r Konona z nedzy i zapomnienia. Nietuzinkowa postac, zwlaszcza na tle oszczanca z Boboli, ktorego jedyna zasluga bylo posiadanie kamery i bycie bezrobotnym