Wpis z mikrobloga

@VonHautkopf: @VonHautkopf: Polecam Get In Bank w związku z aferą dają super procenty ( a jest BFG) -- poczytaj na stronie i dodatkowo możesz zgarnąć 50zł jak zakładasz konto z polecenia -- z kodem: XT9HF1
  • Odpowiedz
@VonHautkopf: Rownież polecam Millennium, strona i aplikacja działają bez zarzutu, wypłaty ze wszystkich bankomatów bezpłatnie. Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. Jak założysz z kodem polecenia (i dokonasz płatności na 360 zł) to dostaniesz jeszcze nagrodę do wyboru 4 bilety do kina albo
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: W umowie masz napisane o Pakiecie bezpieczeństwa i możliwości jego wyłączenia, zapominasz o nim a później masz jakieś pretensje za naliczoną opłatę? Było dopilnować tego, ja zrezygnowałem w ciągu minuty dzwoniąc na infolinię. Artykułu z bankier.pl chyba nawet nie przeczytałeś tylko wkleiłeś patrząc na "ciekawy" tytuł.
@FortunateSon: Wystarczy spojrzeć na bankowość Internetową lub aplikację mobilną. Tam nawet literówki się zdarzają...
  • Odpowiedz
@Catus__: mam konto w nest banku. Literówek nie zauważyłem, przelewy przychodzą i wychodzą, karta płatnicza płaci. Nie ma żadnych opłat, bezwarunkowo. Dla porównania w PKO też wszystko działało, ale za 8zł miesięcznie (konto za zero xD). Po co przepłacać?
  • Odpowiedz
@VonHautkopf, zerknij na PKO Konta dla Młodych :) W ofercie gwarantujemy darmowe: konto, przelewy (w tym natychmiastowe przelewy na telefon), wypłaty ze wszystkich bankomatów, kartę wielowalutową - wystarczą 4 transakcje na dowolną kwotę kartą albo BLIK-iem. Do tego intuicyjna bankowość internetowa i mobilna :) Szczegóły na temat oferty prezentujemy na stronie: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla-mlodych/?portal=700. Zapraszamy serdecznie!
  • Odpowiedz