Wpis z mikrobloga

@VonHautkopf: Ja pierwsze konto założyłem w millennium bank i chciałbym je odradzić. Miałem naliczane opłaty za ubezpieczenie karty czy konta? na które się nie zgadzałem ale oni sobie automatycznie uruchamiają taką dodatkową usługę i przez kilka miesięcy pobierali opłaty a gdy udało mi się dotrzeć do oddziału banku to powiedziano mi że nie mam takiej usługi aktywnej ale pieniądze sobie pobierali :)
@VonHautkopf: to najlepiej chyba PKO - praktycznie żadnych przerw, przelewy księgowane 24/7, fajna apka, BLIK i jedyne, o co musisz się martwić, to 4 albo 5 transakcji kartą w miesiącu, żeby mieć ją za darmo. Jak nie PKO to Santander, chyba jeszcze mają promkę dla studenciaków, że jest kilkaset zł do złapania za założenie konta, reszta raczej średnia
@VonHautkopf: Polecam Millennium Bank. Jeżeli masz 20 lat to wszystko masz za darmo do 26 lat jeżeli zrobisz przynajmniej 1 transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Dodatkowo fajna bankowość Internetowa, aplikacja mobilna. Jeżeli nie Millennium to w następnej kolejności PKO lub mBank. PKO ma bardziej przejrzystą bankowość i apke ale i inny warunek do spełnienia żeby było darmowo, w mBanku lekki chaos. Tylko błagam nie Nest Bank, to jest darmowa porażka
@Catus__: czyta, ubezpieczenie weszło kilka miesięcy po założeniu konta - gdzieś nawet czytałem że był czas na zrezygnowanie z tego ubezpieczenia ale kto tego nie zrobił to oni z automatu sobie ubezpieczyli na koszt właściciela konta. Później była jakaś sprawa że musieli zwrócić te pieniądze ale ja ich nie odzyskałem :x