Wpis z mikrobloga

nigdy nie zrozumiem po co ludzie zostawiają całe swoje życie bliskich itp i wyjeżdzają za granicę gdzie polacy wiadomo jak są traktowani
  • Odpowiedz
@volver021: powodzenia mireczku () marzy mi się wyjazd na urlop do Kanady z niebieskim, także czekam na relacje jak tam jest. wyślij mi kartku z kanadu ʕʔ
  • Odpowiedz
co masz na myśli?


@DADIKUL: Tolerancyjna Kanada. Od czasów tz "zoolandera" trudoe na ulicach pełno genderów, którzy które, cokolwiek, tylko czekają aż ktoś się pomyli żeby zwyzywać go od homofobów i innych. Krócej: wykluło się tam dużo neuropy. Mam tam rodzine. Najlepszym tipem jest "nie wdawaj się z takimi w nawet jedno słowo, jak masz podziękować to kiwnij głową".
  • Odpowiedz
@volver021: ale piękny z Ciebie cep. Opowiadasz wykopkom głupoty, że 10 lat w UK trzeba być co nie jest prawdą bo 5 rezydentury stałej (czyli 1 tymczasowej + 5 stałej). Pytają Cię o wizę do Kanady jak dostałeś, a Ty pieprzysz, że nie trzeba wiz bo jest eTA - co jest zwykłą promesą wizową, a na wjeździe i tak dostajesz wizę i nie ma to nic wspólnego z pozwoleniem na
  • Odpowiedz