Wpis z mikrobloga

Kupiłem wczoraj procka 9600k i GTX 1070ti w #xkom, w promocji należało wpisać kod do zniżki na te komponenty (promocja ze wczora "komponenty"). Problem w tym, że kod do promocji i kod do darmowych gier zawartych w przy produktach czyli Monster Hunter World i Call of Duty Black Ops 4 nie nadają się do wpisania bo strona koszyka przyjmuje tylko jeden kod ( ͠° °), serio ? Jeden kod na 2 produkty z różnymi grami, które są promowane w tym sklepie? Znaczy, że co miałem sobie wybrać jedną grę , inną olać no i promocja z obniżką też miałem olać ? Serio tak wyglądają sklepy w Polsce czy to sztuka dla sztuki dla wymyślnego programisty tej strony? #pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: Ok, czyli taką polityką mam rozumieć, że mam się pałować? Oglądałem inne sklepy mają te same oferty, wystarczy wysłać kopie paragonu, dlaczego więc wybrałem xkom? Nie wiem, ale jeśli tak to ma wyglądać to był to mój ostatni zakup na tej stronie
  • Odpowiedz
@Sidroff: ja kupiłem raz w #xkom i teraz męczę się ze zwrotem 2 tydzień (jedna kość ram była do dupy)zwrot uznali a kasy na koncie nie widać,
Nigdy więcej #xkom, z #morele nie było problemu kasa tego samego dnia co uznanie zwrotu
  • Odpowiedz
@Pawci0o: Dzięki za linka, przyda się.
Co do promocji na zakup 2 rzeczy miałem do wyboru 3 kody gdzie można było wpisać TYLKO jeden z nich... "komponenty", "nvidia-monster", "intel-cod4".
Kij już z tym 1gr za ten klucz, np proline rozwiązuje ten problem tak, że wystarczy kopie paragonu wysłać (już to kiedyś przerabiałem i nie było problemu), w mediamarkt takie kody odbiera się na miejscu nawet jak jest inna promocja już nałożona
  • Odpowiedz