Wpis z mikrobloga

@GoodPain: Masz racje, męscy geje nie lubią zniewieściałych. Ale to nie o objawia sie nienawiścią i chęcią ich pobicia. Obie grupy żyją obok siebie, sobie w niczym nie przeszkadzając. Ewentualne sprzeczki nie wynikają z tego jak wygladasz, tylko z roznicy zdań.
Inb4 nie wszyscy
No Moze niewszyscy ale homofobiczne pobicia wśród gejów ze względu na wyglad sa bardzoo marginalne
  • Odpowiedz
  • 6
@hellsmash86

poglądem, jakoby przeciwnicy ruchu LGBT sami byli krypto-homoseksualistami.


Ah, stare dobre 'my nic do pedalstwa nie mamy, my nie lubimy ruchu LGBT'. Oczywiście, bo ruch LGBT walczy o emancypacje homoseksualistów w przestrzeni publicznej i prawnej. Co Wam się nie podoba.
  • Odpowiedz
@Ofacet: Bo prawica to nie homofoby, oni są po prostu anty-pedalscy. Musisz rozróżniać te dwie ważne kwestie!
Tak samo jak rasiści nie są rasistami, bo oni chcą zlinczować wszystkich "czarnuchów" a nie czarnoskórych.

Przecież to proste xD
  • Odpowiedz
@Ofacet: Ja nie mówię w imieniu "My" tylko swoim własnym. Zauważyłem hipokryzję i stronniczość Twoich wypowiedzi, dlatego dodałem komentarz, nie ogólny, dotyczący konkretnych słów, które napisałeś. Przy konstruowaniu pytań kierowałem się Twoją argumentacją, nie swoją.

Nie odpowiedziałeś zatem na pytanie, czy skoro poglądy można zmienić oraz utożsamiać się z nimi bądź nie, to generalizowanie poglądów środowisk LGBT jest również ok Twoim zdaniem?

Czy jednak wprowadzasz gradację natury poglądów, co samo
  • Odpowiedz
@PtasiBrzuch: Nie rozumiem, przecież podłożem homofobii są pewne zachowania seksualne. Podłożem arachnofobii jest coś zgoła innego. Czemu będąc arachnofobem miałbym chcieć r----ć pająki? Jeśli już chcecie prowadzić analogię, to będąc arachnofobem wypieram wewnętrzną chęć bycia pająkiem.
  • Odpowiedz
  • 3
@hellsmash86 Oczywiście że można krytykować ruchy LGBT jako organizacje i nie będzie to miało nic wspólnego z homofobią.

Ale jeżeli krytyka ogranicza się do 'po co się pokazują na ulicach' to nie ma o czym gadać bo to przykład homofobii.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ofacet nie homofobi tylko obrzydzenia do poblicznego manifestowania dewiacji. Reakcja zdrowych ludzi będzie taka sama jeżeli marsz urządza sobie zoofile czy inni spod gwiazdy lgbtqwerty.
  • Odpowiedz