Wpis z mikrobloga

@Poro6niec: Antylopy na sawannie, kiedy pojawia się drapieżnik, ustawiają się samce na zewnątrz, odpędzają drapieżnika rogami, a samice i młode w środku. Bo samica jest cenniejsza dla stada ze względu na reprodukcję. Męska rola to ponosić odpowiedzialność i koszty. No, a geje "pchają się do środka" i dlatego nie pasują innym samcom.
  • Odpowiedz
Antylopy na sawannie, kiedy pojawia się drapieżnik, ustawiają się samce na zewnątrz, odpędzają drapieżnika rogami, a samice i młode w środku. Bo samica jest cenniejsza dla stada ze względu na reprodukcję. Męska rola to ponosić odpowiedzialność i koszty. No, a geje "pchają się do środka" i dlatego nie pasują innym samcom.


@Cantrustme: O #!$%@?, kolego. Dobra jazda
Ale nadal nie wiem co powinno się zrobić widząc dwóch gejów trzymających się
  • Odpowiedz
  • 53
@Cantrustme Twoja wypowiedź ma odniesienie, ale do zwierząt i ich prymitywnego myślenia. My nie działamy w stadzie, a w społeczeństwie i nie utrzymujesz ani nie chronisz homoseksualistów. To jest właśnie przykład prymitywnego myślenia, ale w zorganizowanym i myślącym społeczeństwie.
  • Odpowiedz
-fobia «ostatni człon wyrazów złożonych oznaczających nieuzasadniony lęk przed czymś lub przed kimś albo wstręt, niechęć do czegoś lub kogoś»


@prawa_reka_sorosa: No ale z tej definicji nadal nic nie wynika. U mnie geje nie wzbudzają lęku ani wstrętu jako ludzie, po prostu brzydzi mnie widok całujących się facetów
  • Odpowiedz
człowiek ewolucyjnie zaszedl dużo dalej niż małpa. Absolutnie nie można zrownywac tych dwóch odmiennych gatunków.


@dziaru: z jednej strony tak
Z drugiej natomiast, gdy patrze na ONR to nie wiem kto kogo wyprzedził w ewolucji
  • Odpowiedz
podstawowy błąd- fobia to strach, a nie niechęć


@Noct: pieprzenie, fobia może oznaczać też lęk, lęk zaś często podszyty jest obrzydzeniem lub niechęcią, a jego efektem może być nienawiść

Nullofobia - lęk przed odrzuceniem
Mikofobia - niechęć
  • Odpowiedz
@PtasiBrzuch: Przecież to stwierdzenie ma z was robić bekę. Poza tym jest spory dosetek homoseksualistów walczących ze swoją naturą poprzez plucie na LGBT z chowaną jednocześnie erekcją w majtkach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Poro6niec: to, że brzydzi Cię widok dwóch całujących się facetów niekoniecznie jest homofobią. Całowanie się starych ludzi też brzydzi, a przecież nikt nie powie, że jesteś dziadkofobem, o ile nie spełnisz jeszcze innych warunków.
  • Odpowiedz
  • 29
@Cantrustme: Ty robisz taką #!$%@?ę z ewolucjonizmu, że nawet mnie to boli, mimo że od lat krytykuję ten nurt w psychologii. Już sam fakt sprowadzenia wszystkiego do zwierząt i #!$%@? o jakiejś sawannie pokazuje to, jak bardzo nie rozumiesz tego, czym próbujesz się podeprzeć. A samo przeniesienie ludzkich zachowań do świata zwierząt - xD. Wiesz dlaczego to nie zadziała? Nie wiesz, więc Ci powiem. Ludzie potrafią myśleć abstrakcyjnie, co sprawia
  • Odpowiedz
Daj linka do jakiegoś programu przyrodniczego o Sebach i Gejach na sawannie, bo ja myślałam, że to tylko w świecie zwierząt się dzieje. Bardzo chętnie zobaczę jak współczesny człowiek radzi sobie w łańcuchu pokarmowym xD


@MadokaDobraWaifu: słyszałaś może kiedyś tekst "najpierw kobiety i dzieci"?
  • Odpowiedz
@Poro6niec: wydaje mi się, że koledze @Cantrustme: chodzi o coś innego, ale ciężko mu ten sens przekazać.

Otóż większość gejow #!$%@? większość mężczyzn dlatego, że tak jak kolega napisał nie pasują do określonego wzorca zachowań.

SA niemescy, niepewnie siebie, często infantylni, nie potrafią się obronić przed krytyka, tylko biorą na garba.
Oczywiście w większości
  • Odpowiedz