Wpis z mikrobloga

#artiniepije #alkoholizm #wykopaa
Dzień 30/30 bez #alkohol

No i pykło :-) Dokładnie wczoraj. Udało się. Dziękuję wszystkim za komentarze i słowa wsparcia, które na pewno nie raz pomogły mi przetrwać ten momentami trudny czas. Co dalej? Updateów raczej więcej nie będzie, no chyba że zdecyduje się na kolejny czelendż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Póki co, nie zamierzam sięgać po alkohol. Nie będę się jednak bił z myślami, jak pojawi się jakaś okazja... choć na pewno spróbuję się wtedy bardziej kontrolować, by powiedzieć wyraźne NIE, gdy uznam, że mi wystarczy. Taki jest mój plan.

Ot. Tyle. Jeszcze raz dzięki za ten wspólny miesiąc! :-) #pozytywnie
  • 18
@arti040 Jeśli jesteś alkoholikiem to kontrolowane picie nie zadziała. Też miałem taki pomysł, po rozmowach z bardziej doświadczonymi zrozumiałem, że to nie zagra. Żaden, a pytałem wielu nie był w stanie tego utrzymać w ryzach. Lepiej uczyć się na cudzych błędach. Ale jeśli chcesz na własnej dupie testować nikt Ci nie zabroni. Mogę założyć się o poważny pieniądz, że w ciągu kilku miesięcy wrócisz do starych nawyków. Nie idź tą drogą kolego!
@arti040: Lepiej skocz na siłkę. Widocznie 30 dni to za mało (po 5 latach to w sumie nic) aby zmienić nawyki i docenić lepsze samopoczucie bycia trzeźwym. Ale nie chce aby było, że się mądrzę bo sam dopiero od 3 dni jestem czysty od wieczornego popijania co najmniej 3-4 piwek. Na razie samopoczucie lepsze i zadowolenie, że wreszcie coś robię. Ja przestaję bo zauważyłem, że alko #!$%@? mi w emocjach. #!$%@?