Wpis z mikrobloga

@Aokx: Taka prawda. Faceci kierują się logiką a logika generalnie jest bardzo przydatna w codziennym życiu. Do tego większa siła fizyczna, umiejętności przetrwania itd. Jakby facet jeszcze mógł się sam rozmnażać to istnienie kobiet nie miało by sensu
ze powazny czlowiek, gratulacje


@Kashhh: dzięki
jak rozumiem właśnie odniosłaś moje jakieś wirtualne jestestwo na jakimś portaliku do tego kim jestem w realnym życiu?
xD
to faktycznie muszę się przychylić do twojego wpisu
@TwojStaryToKorniszon: pomiędzy normalnością a idiotyzmem istnieje bardzo cienka linia wiec co tobie wydaje się normalne niekoniecznie musi być normalne dla kogoś innego. W gruncie rzeczy jesteśmy idiotami z jednego powodu : żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, przejmujemy się #!$%@?, krzywdzimy ludzi, zwierzęta, większość życia spędzamy na niewolniczej pracy dla jakiegoś kolejnego materialnego zysku, można by wymieniać i wymieniać i się spierać o drobnostki . Wiec tak , ogółem ludzie to
@Kashhh: hmmm
poważnie, taka jest definicja idioty?

Niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym (upośledzenie umysłowe znaczne, dawniej idiotyzm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – rozwój psychiczny osoby dorosłej na poziomie 6. roku życia.