Wpis z mikrobloga

Po prostu nie mogę wyjść z podziwu dla Was wszystkich. Daliście się wpuścić w "maliny".

Po pierwsze ktoś sobie z Was robi jaja i ma niezłą beczkę. Celowo na zdjęciach jest użyty motyw szelek, żebyście się podniecali, że złapaliście dowód że to ona bo kobieta z gali i ta na zdjęciach ma szelki. Hehehehe trochę to śmieszne bo tak patrząc na to to zastanówcie się logicznie jak szelki w ogóle mogą pasować do stroju kąpielowego???? Celowo jest użyty motyw szelek, żebyście z wypiekami na waszych dziecinnych buziach analizowali czy "to są te same szelki czy może inne, czy zgadza się model, kolor etc." Ktoś Was robi w c---a po mistrzowsku. Po prostu szkoda mi Was drogie dzieci.

Po drugie buty - jakbyście byli odrobinę inteligentni to zobaczylibyście, że co druga d--a na Roksie ma takie buty. Takie buty można spotkać we wszystkich odcieniach tęczy na zdjęciach wśród Roksanek.

Po trzecie profil tej Pani ze zdjęciami na stole bilardowym - naprawdę nie trzeba być koneserem kobiecych kształtów, żeby zobaczyć że ta laska po gabarytach ma na przykład o wiele większe sziedzisko/pierdziawe ( dla dzieci dodam że chodzi o dupę - ale wy przecież widzieliście w życiu tylko swoją w lustrze, więc nie macie porównania).

Po czwarte - zastanawia mnie fakt jeden. Piszecie o tym że to ona a żaden z Was nie odważył się pójść zapłacić te 200pln i udowodnić że to ta sama kobieta. Chyba, że jest inaczej - ktoś z Was poszedł zobaczył i się k---a zdziwił, że to zupełnie inna osoba. Albo co gorsza poszedł wyłapał w------l od ochrony ( bo taki dupencje nie pracują same) i teraz wstydzi przyznać jak wyłapał konkretny oklepik.

Po piąte drogie dzieci. Weźcie pod uwagę w nawiązaniu do wpisu "po czwarte". Takie dziewczyny pracują w apartamentach, które znajdują się w luksusowych apartamentowcach, gdzie jest monitoring i ochrona zarówno ochrona budynku jak i ochrona osobista takiej dziewczyny. Dodam jeszcze że w tych budynkach jakbyście nie wiedzieli jest videodomofoan więc drogie dzieci nikt Was nie wpuści.
Ponadto jak poczytacie fachowe fora jak garsoniera to zrozumiecie, że dziewczyna otwiera drzwi i jest schowana za nimi. Więc zobaczycie ja dopiero jak zamknął się za Wami drzwi. Więc dziecinny pomysł z wejściem w kapturze i zrobienie foty to tylko świadczy o tym, że żaden z Was w życiu nie był na takiej przygodzie hehehehe.

Po szóste - zastanowiłbym się na Waszym miejscu czy ktoś kiedyś nie zrobi Wam sprawy za stalking. Myślę że inetligentne dzieci wiedzą o czym mówię.

Po siódme - ktoś Was robi w balona i ma z tego niezły ubaw...…. A po przeczytaniu tego wpisu połowa z Was podnieci się że to znowu POLAK pisze. Musze Was zmartwić - jesteście w zajebistym błędzie.

Mam jeszcze do Was na koniec jedną prośbę. Jak przeczytacie to wszystko ze zrozumieniem to nie komentujcie że ja to Polak albo ktoś z jego rodziny, znajomych. I że rocznik 1999 to gówniarz bo rocznik jest użyty celowo prowokacyjnie..... Jak możecie to też nie komentujcie głupio. Po prostu to przeczytajcie i zakodujcie to w Waszych głowach.

DAJECIE SIE MANEWROWAĆ I PODNIECACIE SIĘ CZYMŚ O CZYM NIE MACIE POJĘCIA.

A teraz drogie dzieci czekam z niecierpliwością na "pomyje" i obrażanie mnie. Także Wykopki do dzieła...….
#adrianpolak #danielmagical #patostreamy #adrianpolak #beatris
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojo1999: Próbujesz inteligentnie odwrócić kota ogonem. Przeplatanie swoich słabych ''argumentów'' ze straszeniem alfonsami, ochroną i ''ludzmi'' Adriana jest dość płytkie. Taka propaganda jak w telewizji Kurskiego. Działa tylko na tych najsłabszych. Beatris nie jest jedyną matką, która trudni się nierządem a tym, którzy mają aspiracje na bycie osobą publiczną ZAWSZE będą wyciągane brudy. Jeden ma dziadka z wehrmachtu, drugi matkę z roksy. Taki podły jest świat.
  • Odpowiedz
@piorunek: Zgodzę się z Tobą, że świat jest mega brutalny. Nie polemizuje z tym. Tylko nie pisz że ja coś próbuje odwrócić kota ogonem. Po prostu pisze co mi w tym wszystkim nie gra. Tak samo nie próbuje nikogo straszyć.

Mam wątpliwości i kilka puzzli mi w tej układance nie pasuje więc o tym publicznie pisze.
Tylko zastanawia mnie jedna rzecz - a mianowicie widzisz z Toba mogę sobie inteligentnie
  • Odpowiedz
@piorunek: Acha i jeszcze jedno jeśli ktoś poczuł, że jest straszony to przepraszam bo nie miałem tego na myśli. Po prostu pisze o rzeczach które mi przychodzą do głowy w danej chwili.
  • Odpowiedz
@Thailo: o i emocje się pojawiły i agresja. Stary dawaj upuść swoje emocje.... Lepiej być pozytywnie p-----------m niż pryszczatym tumanem nie umiejącym czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@wojo1999: Matka Polka i Beatris mają wiele ze sobą wspólnego. Trzeba być wyjątkowo ślepym, żeby tego nie zauważyć. Beatris z Angeliną, Angel, Chloe i Laurą wciąż łączy jeden szczegół o którym nikt nie wspomina. Zachowam go dla siebie, bo mam niezły ubaw z tego jak nieudolnie próbuje się te wszystkie ''zbiegi okoliczności'' zatuszować. Nie, nie siedzę godzinami nad tymi zdjęciami. Wystarczy dobra pamięć. Puzzle zawsze szybko układałem. Dobranoc, wracam do
  • Odpowiedz
@Thailo: a czy ja parówo napisałem że w moim nie ma emocji. Postanowiłem okazywać emocje tak jak Wy. Czytaj pajacu ze zrozumieniem bo k---a tytuł tumana roku jest bliski dla ciebie.
  • Odpowiedz
@piorunek: Ale ja nie twierdze, że nie mają nic wspólnego. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia czy Ty może jesteś w tej kobiecie nieszczęśliwie zakochany. Może ona jest jakąś Twoją psychozą skoro tak ja śledzisz. Niewiem ale Twój ostatni wpis mnie przeraził. Wykazujesz zaburzenia maniakalno-depresyjne.

Żle oceniasz moje wpisy. Nikogo nie bronię, nikogo nie straszę.

Dobranoc
  • Odpowiedz
@Thailo: Jedyna nagroda jest żel na pryszcze, ale rozumie że to ci tez się przyda. A zdanie będę zmieniał wtedy kiedy będę chciał a nie wtedy kiedy tobie to będzie pasować. Pozwól że będę sobie robił jak będę chciał.
  • Odpowiedz