Wpis z mikrobloga

Po prostu nie mogę wyjść z podziwu dla Was wszystkich. Daliście się wpuścić w "maliny".

Po pierwsze ktoś sobie z Was robi jaja i ma niezłą beczkę. Celowo na zdjęciach jest użyty motyw szelek, żebyście się podniecali, że złapaliście dowód że to ona bo kobieta z gali i ta na zdjęciach ma szelki. Hehehehe trochę to śmieszne bo tak patrząc na to to zastanówcie się logicznie jak szelki w ogóle mogą pasować do stroju kąpielowego???? Celowo jest użyty motyw szelek, żebyście z wypiekami na waszych dziecinnych buziach analizowali czy "to są te same szelki czy może inne, czy zgadza się model, kolor etc." Ktoś Was robi w #!$%@? po mistrzowsku. Po prostu szkoda mi Was drogie dzieci.

Po drugie buty - jakbyście byli odrobinę inteligentni to zobaczylibyście, że co druga dupa na Roksie ma takie buty. Takie buty można spotkać we wszystkich odcieniach tęczy na zdjęciach wśród Roksanek.

Po trzecie profil tej Pani ze zdjęciami na stole bilardowym - naprawdę nie trzeba być koneserem kobiecych kształtów, żeby zobaczyć że ta laska po gabarytach ma na przykład o wiele większe sziedzisko/pierdziawe ( dla dzieci dodam że chodzi o dupę - ale wy przecież widzieliście w życiu tylko swoją w lustrze, więc nie macie porównania).

Po czwarte - zastanawia mnie fakt jeden. Piszecie o tym że to ona a żaden z Was nie odważył się pójść zapłacić te 200pln i udowodnić że to ta sama kobieta. Chyba, że jest inaczej - ktoś z Was poszedł zobaczył i się #!$%@? zdziwił, że to zupełnie inna osoba. Albo co gorsza poszedł wyłapał #!$%@? od ochrony ( bo taki dupencje nie pracują same) i teraz wstydzi przyznać jak wyłapał konkretny oklepik.

Po piąte drogie dzieci. Weźcie pod uwagę w nawiązaniu do wpisu "po czwarte". Takie dziewczyny pracują w apartamentach, które znajdują się w luksusowych apartamentowcach, gdzie jest monitoring i ochrona zarówno ochrona budynku jak i ochrona osobista takiej dziewczyny. Dodam jeszcze że w tych budynkach jakbyście nie wiedzieli jest videodomofoan więc drogie dzieci nikt Was nie wpuści.
Ponadto jak poczytacie fachowe fora jak garsoniera to zrozumiecie, że dziewczyna otwiera drzwi i jest schowana za nimi. Więc zobaczycie ja dopiero jak zamknął się za Wami drzwi. Więc dziecinny pomysł z wejściem w kapturze i zrobienie foty to tylko świadczy o tym, że żaden z Was w życiu nie był na takiej przygodzie hehehehe.

Po szóste - zastanowiłbym się na Waszym miejscu czy ktoś kiedyś nie zrobi Wam sprawy za stalking. Myślę że inetligentne dzieci wiedzą o czym mówię.

Po siódme - ktoś Was robi w balona i ma z tego niezły ubaw...…. A po przeczytaniu tego wpisu połowa z Was podnieci się że to znowu POLAK pisze. Musze Was zmartwić - jesteście w zajebistym błędzie.

Mam jeszcze do Was na koniec jedną prośbę. Jak przeczytacie to wszystko ze zrozumieniem to nie komentujcie że ja to Polak albo ktoś z jego rodziny, znajomych. I że rocznik 1999 to gówniarz bo rocznik jest użyty celowo prowokacyjnie..... Jak możecie to też nie komentujcie głupio. Po prostu to przeczytajcie i zakodujcie to w Waszych głowach.

DAJECIE SIE MANEWROWAĆ I PODNIECACIE SIĘ CZYMŚ O CZYM NIE MACIE POJĘCIA.

A teraz drogie dzieci czekam z niecierpliwością na "pomyje" i obrażanie mnie. Także Wykopki do dzieła...….
#adrianpolak #danielmagical #patostreamy #adrianpolak #beatris
  • 85
@Misza97: #!$%@? kolejny idiota co czytać nie umie ze zrozumieniem. Dawajcie ilu was jeszcze jest na tym forum. Wielcy doświadczeni …. buchcchca a może kolor czerwony w twoim przypadku oznacza ilość pryszczy???
Stary powiem ci tak szacun że jest czerwony na wykopie szacun jeszcze raz. Ale jesteś kozak tylko szkoda, że w necie....