Wpis z mikrobloga

Ja chyba jestem przegrywem:
-edukacja zakończona na gimnazjum bo bili mnie w szkole
-brak prawa jazdy bo nawet kursu nie ukończyłem bo instruktor gadał że sie nie nadaje
-nie mam żadnych znajomych bo nie umiem gadać z ludźmi
-w wieku 27 lat pracowałem jedynie pół roku w ochronie i dorywczo w sadach przy zrywniu jabłek, z roboty typu budowlanka wyrzucali mnie po jednym dniu
-nigdy nie miałem dziewczyny, nie całowałem się, nie uprawiałem #seks
Nie wiem czy na to kim jestem ma wpływ moja rodzina i dzieciństwo, bieda w domu, ojciec alkoholik, nadopiekuńcza matka która do tej pory nie pozwala mi wychodzić z domu i mnie utrzymuje, z ojcem na szczęście już nie mieszkamy
do tego kompleksy z powodu wyglądu bo mam odstające uszy i przez to byłem wyśmiewany od zawsze i mam w głowie to że jestem kimś gorszym bo nie wyglądam normalnie co przekładało sie na moje kontakty z ludźmi
#przegryw #oswiadczenie #feels #zalesie ##!$%@?
  • 12
  • Odpowiedz
@knlelnkle

Dobry Bait.

edukacja zakończona na gimnazjum bo bili mnie w szkole


Jak Ja słyszę takie argumenty na to "że nie chciało mi się uczyć" - to mi się przysłowiowy nóż w kieszeni otwiera.

Ty jeden byłeś maltretowany? Jakoś inni potrafili ukończyć szkołe i ułożyć sobie życie. Ja też byłem wysmiewany ale dałem radę skończyć liceum i pójść na studia, też je kończąc.

Prawo jazdy tez nie skonczyles bo Cię bili?
  • Odpowiedz
@ChuckFasola: ja miałem depresje i myśli samobójcze przez to to jak miałem sie uczyć pozatym pisałem ze nie wyglądam normalnie nawet nie mogłem już wytrzymać tego że ludzie mnie wyśmniewają
  • Odpowiedz
@knlelnkle

Sorry.. Ale odstajace uszy to nie kompleks.
Nie mam zrozumienia dla takich rzeczy. Wynika to z tego z otaczają mnie ludzie z większymi defektami fizycznymi, które również były wysmiewane w życiu, również ciągle im wiatr wiał w oczy a teraz sobie świetnie radzą i mają bardzo ułożone życie.

Po prostu powód Twoich niepowodzeń leży w charakterze i braku próby zmiany tego. Przykrości które Cię spotykały w życiu, sobie nimi tlumaczysz.

Nie
  • Odpowiedz