Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: Koleś z zerową charyzmą i wiedzą, w pół godziny paplaniny i głupich przebieranek nie jest w stanie przekazać nic wartościowego. nie jestem w stanie zrozumieć jego popularności.
  • Odpowiedz
@Ant0n_Panisienk0: W sumie jedyna jego recenzja, z którą tak naprawdę się nie zgadzałem, ale jestem w stanie wybaczyć, bo dodał na koniec, że to jego czysto subiektywna opinia wynikająca z faktu, że gra zwyczajne i tak mu się podobała, a pozostali mogą od jego oceny odjąć dwa oczka.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Moim zdaniem ten gruby koleś (Rapid Fire Review) ma najlepsze recenzje na tym kanale - krótkie i rzeczowe. Mimo, że w komentarzach po nim jadą, że to nie AJ.

Co do samego AJ, to też ma recenzje w porządku, bardziej o jego subiektywnych odczuciach jako zapalonego gracza, niż po kolei ocenianie różnych cech gry z listy kategorii. Krzyki często są wymuszone, ale jakoś trzeba przyciągnąć młodszych widzów.
A jego żarty
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Byłby dobry gdyby wrzucał swoje filmiki bez tych wszystkich "śmiesznych" wstawek, bo gość potrafi naprawdę rzeczowo wypunktować wady i zalety danej gry. A tak to często nie chce mi się go ogladać z powodu bezbekowych wstawek
  • Odpowiedz
@Ant0n_Panisienk0: Czyżbyś doznał szoku, że ktoś się z tobą w pełni nie zgadza? Mi też się ta ocena nie podoba, ale żeby nazywać go przez to rakiem to musiałeś się mocną w głowę uderzyć.

@Zeugma: Raczej bym powiedział, że ty masz zero mózgu skoro nie byłeś w stanie zrozumieć o czym mówił przez cały film. Współczuję
  • Odpowiedz
Byłby dobry gdyby wrzucał swoje filmiki bez tych wszystkich "śmiesznych" wstawek, bo gość potrafi naprawdę rzeczowo wypunktować wady i zalety danej gry. A tak to często nie chce mi się go ogladać z powodu bezbekowych wstawek


@Eugeniusz_Zua: Lepiej nie bo wtedy zamieni się w smutnych panów z TVGry
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Lubię go głównie ze względu na to, że nie pieprzy się z wszystkimi wielkimi wydawcami i otwarcie mówi o raku który aktualnie toczy rynek gier. Gościa nie obchodzą kontrakty i sponsoringi i patrzy na gry z perspektywy zwykłego gracza. Nie boi się cisnąć gier i wydawców za gównianą politykę, pchanie lootboxów i mikrotransakcji i generalne robienie z graczy idiotów. Za to też czasem dostaje po dupie, jego filmiki są flagowane
  • Odpowiedz
@lewoprawo: @Hrabia_Heheszko: Też zawsze lubiłem AJ, ma specyficzny styl do którego trzeba się przyzwyczaić ale recki ma porządne i często pokrywają się z tym co sam myślę na temat danej gry. AJ sam przyznał że jest na czarnej liście wydawców za to że nie owija w bawełnę i nie dostaje np. gier przed premierą. Temu też recenzje wychodzą czasem późno bo musi czekać na wyjście gry i zaczyna wtedy co
  • Odpowiedz