Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryss: dużo łatwiej Ci będzie dostac Win 10, jest też opcja subskrypcji Windowsa gdzie dostajesz go razem z Officem365, skrzynka pocztowa, 1TB na chmurze etc etc. Z Win 10 dostajesz chyba też prawo do downgradeu że możesz się cofnąć o jedną wersję przy boxie, ale nie jestem do końca pewny jak to wygląda technicznie. No ale ad meritum, już jakiś czas boxa 8.1 nie widziałem
  • Odpowiedz
@Koliat: niestety wybór padł na 8 bo w tym systemie potrafię dużo zrobić, a w 10 jak komuś coś robiłem to szlak mnie trafiał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ryss: prędzej czy później będziesz się musiał przyzwyczaić :) popatrz w kierunku downgrade rights jak nie znajdziesz boxa, to kupisz 10, zdowgradujesz a potem jak przyjdzie czas to podniesiesz z powrotem
  • Odpowiedz
@ryss: dla mnie każdy Windows od 8 był już coraz większa porażka.Ilość implementowanych bzdet jak i całe te kafelki odrzuciły mnie na dobre.Wybor padł na MacOS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koliat: a głupio się bawić w obniżanie jak cena 10 większa niż 8 na allegro

@PanWafel: 8 wydaje mi się stabilniejsza od 7 dlatego ją bym chciał. a Mac OS potrzebuje apple
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ryss: uważaj z kupowaniem kluczy na allegro też, nie dalej jak wczoraj któryś wykopek kupował boxa na USB to dostał pudełko niemieckie :D
  • Odpowiedz