Wpis z mikrobloga

Widok sprzed godziny z #lanzarote ;) Chociaż jeszcze nie koniec tego roku, już mogę powiedziec z pewnością, że był to najlepszy rok mojego życia :) W lutym po 2 latach z niebieskim zareczylismy się, w marcu polecieliśmy na #kanary, w czerwcu w Polsce skoczyliśmy ze spadochronem, chwilę później zaplanowaliśmy ślub na sierpień 2019, teraz znów jesteśmy na Kanarach a w ciągu miesiąca wprowadzamy się do własnego domu (no na kredyt :D) i wiecie co, może to niedużo, ale na to wszystko możemy pozwolić sobie zarabiając niedużo ponad minimalną w #uk. Wiem, że pewnie nikogo to nie obchodzi, ale wzięło mnie na sentymenty po całym dniu na słońcu po kilku drinkach z ukochanym :) Szczęścia Wam Mircy życzę! #chwalesie #slub #szczescie
petugh - Widok sprzed godziny z #lanzarote ;) Chociaż jeszcze nie koniec tego roku, j...

źródło: comment_3PTACEORbM7ZFO6RiheQRrilOjNRU7XU.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@petugh powiedz jak blisko jesteś lotniska albo chociaż tego wielkiego zakładu uzdatniania wody to nniej więcej będę widział gdzie siedzisz :D w miesiącu litospad I grudzień polecam Teneryfa :P
  • Odpowiedz
@petugh: No i gratulację :). My właśnie wróciliśmy z Teneryfy, w lutym wybieramy się na Lanzarote. Daj znać co warto zobaczyć :)

A ślub w lutym 2020, zaraz po nim chcemy kupić dom.

Te UK takie straszne... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz