Wpis z mikrobloga

@billy0o: Ukraina nie jest w NATO, nie jest w UE, w sumie nie jest w żadnym sojurzu obronnym z innnym państwem i nikt nic nie musi, trochę to dziwne. Przepraszam, przypomniało mi się, że oddali ruskim swoje głowice nuklearne i zniszczyli rakiety, bo min. Niemcy i Brytyjczycy zapewnili ich, że w razie czego to ich obronią.
@Utylizejszyn: nie bylo takiego zapewnienia to klamstwo. Te kraje zapewnily ze nie beda atakowac Ukrainy a nie że będą ją bronić. Czytales w ogole porozumienie czy powtarzasz tylko po gimnazjalistach?
@pamposz #!$%@? xD tylko wtedy hitler budował potężną armie, wiec "brak powodu do strachu" był skrajną głupotą, a tu po prostu zaatakowano jeden statek i #!$%@?, tyle
@billy0o: Przepraszam, Niemcy nie brały udziału w tym.

4. Federacja Rosyjska, Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Stany Zjednoczone Ameryki potwierdzają swoje zaangażowanie w poszukiwanie natychmiastowych działań Rady Bezpieczeństwa Narodów Zjednoczonych celem dostarczenia pomocy Ukrainie, jako Państwu Nienuklearnemu stronie Układu o Nierozprzestrzenianiu Broni Jądrowej, gdyby Ukraina stała się ofiarą aktu agresji lub obiektem groźby agresji, w których stosowana jest broń jądrowa;


I proszę cię nie mów mi, że nie
@billy0o: Teoretycznie przyznaję ci rację, jednak możliwy jest scenariusz gdzie Rosja Z Ukrainą walczą konwencjonalnie, powiedzmy Putin wkracza do zachodniej Ukrainy, nagle ktoś wyczuwa interes i zaczyna wspierać Poroszenko. Rosja cofa się i nie chcąc tracić wybucha przez przypadek mała bomba, którą można kupić w każdym sklepie.
Nie chce mi się już rozpisywać, ale zgadzam się z tobą, oni podpisali bardzo #!$%@? porozumienie.