Wpis z mikrobloga

Mireczki, prosze o przeczytanie tych kilku zdań, to dla mnie bardzo ważne. Mam do Was ogromną, ale to ogromną prośbę. Już pisze o co chodzi. Tylko na wstępie zaznaczę, ze nie chodzi o kasę ani nic z tych rzeczy.

W miejscowości Boguszów Gorce na dolnym śląsku jest fundacja, która zajmuje się zwierzakami z różnych interwencji. Te zwierzęta niejednokrotnie przechodziły horror. Kobieta odpowiedzialna za fundacje poświęciła całe swoje życie żeby im pomagać, przerobiła swój własny dom na miejsce dla nich, wszystkie oszczędności, jeździ z policją na różne interwencje a zwierząt ciągle przybywa. Prowadzę dosyć sporych rozmiarów Spotted mojego miasta i co roku w okolicach zimy, czyli najtrudniejszej dla nich pory roku urządzam zbiórkę dla nich. Zbiórkę rzeczy, nie kasy. Nie mam z tego żadnych profitów, sam jeżdżę z ekipą z mojego Spotted i zbieram od ludzi koce, karme, środki czystosci i na koniec zawożę wszystko do tej fundacji. Ale nie chodzi o to zebyscie tez sie dorzucili, juz tlumacze tylko najpierw, tutaj macie link do fanpage fundacji gdzie mozecie sie zapoznac z interwencjami, relacjami, gdzie zobaczycie przez jakie piekło te zwierzęta musiały przejść i jakie ta kobieta ma złote serce pomagając im jak sie da.

https://www.facebook.com/FundacjaNaPomocZwierzetom/

O co mi chodzi? W tym roku chce zrobić zbiórkę tylko z jeszcze większym rozmachem. Jestem z zawodu filmowcem. Chce przygotować film, który zmobilizuje ludzi jeszcze bardziej do poszukania na strychu czy maja niepotrzebne koce, kołdry do zagrzania zwierzaków, czy mają jakiś nadmiar karmy. Pomyślałem, że fajną rzeczą w filmie będzie pokazanie, że wiele osób z całego świata wspiera moją inicjatywę. Dlatego taka prośba ode mnie. Czy moglibyście wysłać mi prywatnie film lub zdjęcie z różnych zakątków Polski lub świata, które umiesze pozniej w tym filmie docelowym? Lub znacie może kogoś sławnego, kto by też sie podjal czegos takiego? Na kartce moze byc napisane "Wspieramy fundacje Na Pomoc Zwierzętom Z... miasto/państwo" i na krótkim filmie moze byc wypowiedziany ten sam tekst, lub cos co dodacie od siebie. W przypadku sławnej osoby to np "jestem xxx i wspieram fundację Na pomoc zwierzętom". Na dniach jade nagrać kilka ujęć w samym miejscu gdzie są zwierzaki. Te wstawki beda przeplatane wlasnie miedzy materiałem z tego miejsca. Mysle, ze to pomoze bardziej rozpromować akcje i pomóc tej kobiecie oraz jej mężowi w prowadzeniu tego, bo zwierząt z interwencji jest coraz więcej a środków do wykarmienia i godnego życia coraz mniej mimo, ze wszystkie ich prywatne pieniądze na to idą. Jesli nie jestescie w stanie zrobić dla mnie tego filmu/zdjęcia to prosilbym jedynie o zostawienie plusika aby dotarlo do wiekszej ilosci osob. Dziekuje i pozdrawiam.

@a__s @m__b mógłbym prosić jakoś Was o pomoc aby mój apel dotarł do wiekszej ilości osób?

#akcja #wykopeffect #zwierzeta #psy #koty #wykopefekt #wykop
  • 1