Wpis z mikrobloga

@DejanL nie jestem przegrywam ale tak dla twojej wiadomości: jeśli laska 5/10 chce faceta 8/10 i wszystkim tym, którzy do niej startują z jej ligi mówi że "nie mają jej nic do zaoferowania, bo ani nie są przystojni, ani bogaci" no to jest głupią #!$%@?ą. No, to taka dzisiejsza większość.
@DejanL jest dzisiaj takich cała masa. Bardzo często twierdząc że zasługują na kogoś lepszego wchodzą w związki z tymi gorszymi, by na boku dawać tym lepszym i liczyć że kiedyś może się coś tam uda.

Oburzenie stąd, że irytują mnie ludzie, którzy bronią kobiet jakby byłi to ludzie ze specjalnymi uprawnieniami, to człowiek jak ja czy ty, a zaraz przyleci jakiś kapłon bronić honoru uciemiężonych.
@Pstek: jest cala masa i co z tego? Chcialbys byc z taka roszczeniowa laska? Jesli nie to po co zajmowac sie takimi tematami skoro Cie nie dotycza.

Nie bronie kobiet. Laski 1/10 maja prawo wymagac typa 10/10 i kolesie 1/10 moga chciec dupy 10/10. Rynek zweryfikuje.

A to, ze faceci to desperaci to przeciez nie wina kobiet, one postepuja tutaj rozsadnie.
@DejanL jak nie dotyczą xD jak podrywasz jakieś laski i trafiasz na taką któryś raz z kolei to chyba ciężko się nie #!$%@?ć? Problem w tym że te laski 4/10 są czasem ruchadełkami nieśmiałych gości 8/10 i przez to utrzymują się w przekonaniu o swojej wspaniałości. Na odwrót to już tak nie działa, bo znaleźć niesmałą ładna laskę to jak znaleźć banknot 50zł na ulicy - niby się zdarza ale rzadko. Nie
@Pstek: skoro sam piszesz, ze 4/10, wiec po #!$%@? na nie marnowac czas? Niech sobie podbijają do tych 8/10, bez przesady, ze wszyscy sa nieśmiali i ich taka zadowala. A nawet jesli, to odpada Ci konkurencja ;)

Startuj do normalnych lasek, wbre pozorom jest ich cala masa. #!$%@? sie nie mw potrzeby, to oznaka nieporadnosci i desperacji, spokojnie. Bez spiny.

To, ze laska moze skakać po zdradzie swiadczy tylko o nas,
Dlaczego przegrywy macie bol dupy, ze kobieta chce przystojnego, zaradnego, wyksztalconego i wyzszego typa?


@DejanL:
Dla współczesnych Polek to chyba trzeba umieć zrobić dosłownie wszystko, mieć habilitację i 195 cm wzrostu xD.
@Flypho: zyj po swojemu, jak bedziesz robil wszystko byle sie przypodobac komus to na pewno dobrze na tym nje wyjdziesz.

Trzeba sie rozwijac,.inwestowac w siebie, ale tak, zeby to lubic, a nie sie do tego zmuszac.