Wpis z mikrobloga

#!$%@? jeszcze nie cały miesiąc i piekło coroczne, wigilia z rodziną...
najpierw fałszywe składanie życzeń przy opłatku nie wiem po co jak każdy sie nienawidzi przez cały rok i nie ukrywamy tego, potem kolacja i alkohol znowu sie napijemy i bedzie kłótnia jak rok temu aż matka płakała i sie potem z nią do nowego roku nie odzywałem... a wiem że w tym roku tak będzie bo wyjątkowo mnie #!$%@?ła z czymś oczywiście po trzeźwemu jej tego nie powiem...
aaa i oczywiście już matka chce "pożyczyć" 1000 zł bo nima pinindzy na świnta jak to mówi, tak napewno jej #!$%@? dam ten hajs oczywiście będe miał gadke jakim to jestem niewdzięcznym #!$%@?
ja #!$%@? co roku sobie mówie że gdzieś sie wyprowadze daleko i nie będe musiał tego piekła przeżywać ale jestem zbyt #!$%@? na to i gnije w tym syfie...

#oswiadczenie #feels #gorzkiezale #wigilia #bozenarodzenie #zycie #przegryw #przemyslenia #zalesie
  • 7
@Radeg90: na trzeźwo tego piekła nie wytrzymam wyjechalbym ale potem po powrocie do domu by było jeszcze gorzej... moja stara ma podejście takie ze świeta trzeba spędzać z rodziną...