Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, to jest naprawdę? Naprawdę są tacy ludzie? XDDDDDDD Uwierzcie mi, nie jestem chadem 10/10 ale zagadać do dziewczyny to easy i ogólnie nie mam problemu rozmawiać z nimi a to co się tutaj #!$%@? to naprawdę nie wierzę, że tacy ludzie istnieją xD

CO DO #!$%@?? XD

#mistrzowiepodrywu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #przegryw
  • 35
@Mega_Smieszek: prawdopodobnie nie masz problemu, ponieważ masz mocno zawężony horyzont myślowy. Z jakiego powodu, nie wnikam. Skąd wniosek? Stąd, że z Twojego wpisu wynika, że nie uwzględniasz istnienia jednostek innych od siebie, a swój wzorzec cech uważasz za powszechnie obowiązujący. Nie chcę Cię straszyć, ani obrażać, ale najprawdopodobniej jesteś upośledzony, zalecam konsultację ze specjalistą.
@Mega_Smieszek: Zapomniałeś odpowiedzieć na pytanie, jaki masz staż, czyli ile czasu jesteś z tą laską. No i to bardzo męskie nazywać swoją partnerkę "laską". To po pierwsze. Po drugie nawet już nie liczę na odpowiedź, ile miałeś partnerek. Bez odbioru, Mega_NieSmieszku.
@wzorowywykopowicz: miałem 5 partnerek w życiu jeśli chodzi o prawdziwy związek. A to co było pomiędzy nawet nie zliczę ¯\_(ツ)_/¯ oczywiście nie liczyć w setkach, z 10, 15 było i to tak lekko. Nie będąc chadem. Ale jak stuleje myślą, że są brzydcy jak #!$%@? to nic nie ugrają bo podchodzą do księżniczek 10/10
@Mega_Smieszek: Jesteś typowym ignorantem, który nie ma pojęcia i nawet sobie nie jest w stanie wyobrazić jak czuje się człowiek odrzucony nie tylko przez kobiety ale też przez społeczeństwo tylko dla tego, że nie ma modnych ciuchów jest introwertykiem albo nieśmiały. W moich czasach potrafili w szkole zniszczyć człowieka za to, że miał okulary a Ty porównujesz do siebie każdego mimo, że nic o tobie nie wiadomo.
@r4nd0m: gwarantuję Ci, że nie raz byłem odrzucony przez dziewczynę. Mógłbym to zliczyć X razy. I co, mam z tego powodu płakać? XD Mam sobie przyszyć łatkę przegrywa jak Ty? Nie jestem ignorantem. Zwłaszcza teraz gdy widzę, że ludzie z mojego rocznika, którzy uważani byli za ofiary i cipy na strzała mają założone rodziny. Tyle, że internet wtedy jeszcze nie był taką siłą i nie było tak dużo cip, którzy by
@r4nd0m: no ta xD najlepiej to znaleźć dupę na tinderze i bać się jej zdjęcie wysłać, bo od razu kontakt zerwany. Żyj dalej w tej swojej #!$%@? i myśl, że fajnej dziewczyny nie znajdziesz na dysko. Ja #!$%@?, po co ja to w ogóle piszę jak wy macie takie #!$%@? myślenie xD
@MilionoweMultikonto: no ja #!$%@?, jak zagadać xD

Niech to od razu nie wygląda, że coś od niej chcesz (związku), znajdź wspólny temat, nic na siłę. Bardzo często zdarza się, że laski są chętne na nowe znajomości. Jak nie jesteś #!$%@?ą (a ta od razu wyczuje) to masz szansę bez kitu. Trzymajcie #!$%@? w majtach i będzie git. Kręćcie śmigłem przed spotkaniem i nawet nie myślcie, że jak to fajnie by było
@Mega_Smieszek: A czy ja sobie przyszywam taką łatkę tylko się wypowiadam tam gdzie uważam, że ktoś nie ma racji. Wejdź na moje konto zobacz, że nie użalam się nad sobą, ale również rozumiem co tu się dzieje. Często pisałem żeby się ogarnęli nie użalali nad sobą dostawałem masę bluzgów pousuwałem te posty bo nie było sensu tego zostawiać i się kłócić z idiotami. Ale nie możesz wejść na tag gdzie ludzie
@MilionoweMultikonto: Laski które są w związkach najczęściej szukały we mnie "przyjaciela" nie dla tego, że jestem przystojny tylko żeby #!$%@?ć chłopaka i żeby był zazdrosny kończyło się bójką często z chłopakiem albo poszła na masaż do innego "fuck frienda" i dobry chłopaczek wybaczał bo był zakochany( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MilionoweMultikonto: Skąd ty masz takie #!$%@? myślenie? Skąd to wziąłeś? Bo na bank nie z doświadczenia. Gwarantuje ci, że to margines. Dziewczyny lubią mieć kolegów, bardziej lubią typów niż koleżanki. Zawsze może dojść do sytuacji, że twoja luba zakuma się z jakimś znajomym ale choćbyś się zesrał to nic z tym nie będziesz mógł zrobić.
@Mega_Smieszek: Bo laska lubi mieć kilka opcji zawsze trzyma paru facetów przy sobie i wybiera, mówi się, że to facet jest logicznie myślący i nie polega na emocjach a tak naprawdę, facet potrafi się zakochać w jakiejś nic nie wartej szmacie i #!$%@? sobie życie, a kobieta zachowa się logicznie i rzuci go dla kogoś bardziej zamożnego, przystojniejszego.
@Mega_Smieszek: Odpowiedziałem na ostatni komentarz gostka co go napisał. Masz dużo racji. Tylko wyobraź sobie być z dziewczyną z która zabawiło się całe osiedle a często w bonusie ma dziecko zrobione przez jakiegoś sebixa z blokowisk który spierniczył do Anglii. Jak ma 30 lat to wiadomo, że szuka tatusia ogarniętego dla dziecka to naturalna sprawa dla kobiety i teraz człowiek olewany przez kobiety przez całe życie ma czekać do 30 aż