Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: prawdopodobnie nie masz problemu, ponieważ masz mocno zawężony horyzont myślowy. Z jakiego powodu, nie wnikam. Skąd wniosek? Stąd, że z Twojego wpisu wynika, że nie uwzględniasz istnienia jednostek innych od siebie, a swój wzorzec cech uważasz za powszechnie obowiązujący. Nie chcę Cię straszyć, ani obrażać, ale najprawdopodobniej jesteś upośledzony, zalecam konsultację ze specjalistą.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Zapomniałeś odpowiedzieć na pytanie, jaki masz staż, czyli ile czasu jesteś z tą laską. No i to bardzo męskie nazywać swoją partnerkę "laską". To po pierwsze. Po drugie nawet już nie liczę na odpowiedź, ile miałeś partnerek. Bez odbioru, Mega_NieSmieszku.
  • Odpowiedz
@wzorowywykopowicz: miałem 5 partnerek w życiu jeśli chodzi o prawdziwy związek. A to co było pomiędzy nawet nie zliczę ¯\_(ツ)_/¯ oczywiście nie liczyć w setkach, z 10, 15 było i to tak lekko. Nie będąc chadem. Ale jak stuleje myślą, że są brzydcy jak #!$%@? to nic nie ugrają bo podchodzą do księżniczek 10/10
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Jesteś typowym ignorantem, który nie ma pojęcia i nawet sobie nie jest w stanie wyobrazić jak czuje się człowiek odrzucony nie tylko przez kobiety ale też przez społeczeństwo tylko dla tego, że nie ma modnych ciuchów jest introwertykiem albo nieśmiały. W moich czasach potrafili w szkole zniszczyć człowieka za to, że miał okulary a Ty porównujesz do siebie każdego mimo, że nic o tobie nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@r4nd0m: gwarantuję Ci, że nie raz byłem odrzucony przez dziewczynę. Mógłbym to zliczyć X razy. I co, mam z tego powodu płakać? XD Mam sobie przyszyć łatkę przegrywa jak Ty? Nie jestem ignorantem. Zwłaszcza teraz gdy widzę, że ludzie z mojego rocznika, którzy uważani byli za ofiary i cipy na strzała mają założone rodziny. Tyle, że internet wtedy jeszcze nie był taką siłą i nie było tak dużo cip, którzy by
  • Odpowiedz
@r4nd0m: no ta xD najlepiej to znaleźć dupę na tinderze i bać się jej zdjęcie wysłać, bo od razu kontakt zerwany. Żyj dalej w tej swojej #!$%@? i myśl, że fajnej dziewczyny nie znajdziesz na dysko. Ja #!$%@?, po co ja to w ogóle piszę jak wy macie takie #!$%@? myślenie xD
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: no ja #!$%@?, jak zagadać xD

Niech to od razu nie wygląda, że coś od niej chcesz (związku), znajdź wspólny temat, nic na siłę. Bardzo często zdarza się, że laski są chętne na nowe znajomości. Jak nie jesteś #!$%@?ą (a ta od razu wyczuje) to masz szansę bez kitu. Trzymajcie #!$%@? w majtach i będzie git. Kręćcie śmigłem przed spotkaniem i nawet nie myślcie, że jak to fajnie by było
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: przecież nie jest głupia wie że laski się nie przyjaźnią z facetami więc faceci nie szukają przyjaciółek, tylko dziurek, od razu będzie wiedziała, że gadka jest w celu zamoczenia, nawet jak nie jest

tylko pytanie jak zagadać jaki temat jaki ton czy pytać o coś czy informować?
  • Odpowiedz