Wpis z mikrobloga

Przy zalewie SBC i niewymiennych kart zastanawia mnie jak to wyglada na wykopie, ile SBC o niewymienna grywalna karte zrobiliscie? Tutaj lista SBC, a w ankiecie liczba. W komentarzu jak chcecie napiszcie, ktore zrobiliscie, z jakich jestescie najbardziej zadowoleni, a jakie uwazacie, ze byly strata coinsow.

Ja zrobilem 2 SBC:

Lucas POTM - Zrobiony na 2 dni przed wygasnieciem gdy rynek byl bardzo nisko, kosztowal cos kolo 30-35k, w zamian kilka paczek. Karta ograna do pozygu przez spolecznosc, u mnie pogral LW i teraz jest dziala jako super rezerwowy / fitness team. Wg. mnie wart kazdego coinsa.

Scream Koke - Nie pamietam ceny, koniec koncow nie stracilem na nim bo w paczkach byl dobry drop, ale ogolnie jestem ta karta rozczarowany, calkowicie mi nie lezy i dziwnie mi sie nia gra i skonczy w jakims SBC.

Minimalnie zaluje, ze nie zrobilem flashback Juanfran gdyz jest mega dobra karta, ale 100k w tamtym okresie to bylo sporo coinsow, a La Liga nie planowalem grac.

Jaka ilosc SBC zrobiles? (ankieta)

Lista SBC do ankiety: Gelson Martins OTW, Scream Koke, Scream Schweinsteiger, Lucas POTM, Auba POTM, H----d POTM, Reus POTM, Sancho POTM, Flashback Juanfran, Flashback Sturridge, Flashback Goetze, Flashback Chicarito, RTF Mkhitaryan, RTF Milinkovic Savic, RTF Alonso, RTF Tah. Pomijam ikony i futswapy i ligowe sbc.

#fut

Jaka ilosc SBC o niewymienna karte zrobiles?

  • 1-2 58.9% (33)
  • 3-4 8.9% (5)
  • 5-6 21.4% (12)
  • 7-8 3.6% (2)
  • 9-10 0% (0)
  • 11+ 7.1% (4)

Oddanych głosów: 56

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam Lucasa świetna karta trochę słaby kondycyjnie, teraz zrobiłem sbc na wypoycznie Aubameyanga, ale to karta tylko na mistrzostwa.
Zawiodłem sie na Hernandezie Chicarito niski, jakiś taki wolny i drewniany. Już wolę zwykłego Firmino na szpicy.
  • Odpowiedz
@prodigi: Ja mam tego Juanfrana i szczerze mówiąć Lala SIF lepiej kryje i pracuje w obronie. Odkąd wróciłem do Juanfrana niestety po jego stronie więcej dziur się robi.
  • Odpowiedz
  • 0
@prodigi zrobiłem tylko ligowe ligi portugalskiej dla Herrery, ale wg wytycznych muszę zaznaczyć w ankiecie zero, którego nie ma :P
  • Odpowiedz