Wpis z mikrobloga

I co teraz @daniel-zwierzynski swietny z ciebie synek upijaj matke rob meline z jej mieszkania zapraszaj psychopatow z ulicy a sam #!$%@? do hotelu. Teraz nowak musi bronic twojej matki bo ty masz to w #!$%@? i szekle sa dla ciebie najwazniejsze obludniku. Kazdy ciebie zostawia bo jestes zjebem wiec jak w kocu hajs sie skonczy to sam zostaniesz jak powiedzial slawny wieszcz david łozdubka "karma wraca i to ja jestem #!$%@??!?!" Tik tok tucnziku

I nie wykrecaj sie bolem nozki bo jak kolezanki wlecialy na meline to zwawo za nimi skakales z pokoju do pokoju a jak tylko wyszly albo hajs sie uzbiera to nagle napadowe bole w ktore i tak nie wierzy, kazdy sie tylko cieszy bo jestes stypiarzem i hamujesz dymy wiec te streamy zawsze sa ciekawsze bez ciebie ulancu. fakemma sie skonczylo i streamy tez sie skoncza niedlugo wiec szykuj palca bo wrocisz na sluchawke nikt normalny z takim zjebem i debilem jak ty "interesu" nie otworzy. tak jak bombel i wg tolerowali twoj debilizm do czasu teraz #!$%@? jak psa bo sie do nieczego nie nadajesz nawet na wlasnych streamach jedyne zadanie ktorego nie #!$%@? a i to nie zawsze to odpalic stream i wyjsc bo tylko #!$%@? ludzi.

#danielmagical #famemma #patostreamy #bystrzaktv #rafonix #rafatus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koza19921117: Ja nie twierdze ze to nie ejst nudne bo bym nie ogladal teraz tego. To po prostu kontragrument na jego szczekanie jaki z niego swietny syn, dobry czlowiek i dba o mame. Nic dziwnego ze kazdy kto go poznaje szybko zostaje antagonista i ten debil zostaje sam bo caly swiat zly.

Nie mam nic przeciwko dymom tylko fakt jets taki ze niszczy rodzine i niehc chociaz nie #!$%@? ze
  • Odpowiedz