Wpis z mikrobloga

@Zuben: mam nadzieję, że po tej produkcji bethesda pójdzie po rozum do głowy. Ostatnim ich dobrym tytułem był chyba Fallout 3. Skyrim jak dla mnie był textur packiem połączonym z modem na jakieś inne brońki do Fallouta 3, dosłownie grając w tą grę czułem się identycznie jak w F3.
  • Odpowiedz
@Zuben: to jedna z moich ulubionych serii jestem związany od 1999 roku i jedynka i dwójka to dla mnie p--------y święty graal. Bardzo mnie bolało kiedy interplay anulował porjket van buren czyli oryginalnego fallouta 3 i wiadomosc o tym że na nową generację konsol i pc (w tamtym czasie) bethesda wskrzesi serie w nowym stylu, dlatego też nie gardzę trójką, czwórką i świetnym new vegas ale pochodzę do nich już
  • Odpowiedz
Chyba w 2040 roku.


@Khaine: nie no raczej tak szybko nie ogarną by ich silnik był wstanie wyświetlić więcej niż 60 fps ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sprzedalem-psa-chinczykom: Mam takie same odczucia i nadzieje, ale to jest Bethesda, już zapowiedziano, że TES6 i Starfield będą na tym samym silniku. Każdy mówił, że FO76 to tylko spinoff, ale coś czuje, że przez tą grę nie prędko wrócimy do tradycyjnego Fallouta na długo.
  • Odpowiedz
@Khaine: dokładnie. Ja podziwiam CDP, że z takiego gówna jak saga wiedźmina od sapkowskiego ukręcili grę, któræ zachwyca się cały świat. Przecież z Fallouta o--------y najlepszą grę co najmniej danej generacji konsol.
  • Odpowiedz
@Kismeth: Eee no nie mówmy że Wiedźmin taka kiła. Bardzo fajne uniwersum pod względem klimatu. A to że Sapek opowiadania miał o nierównym poziomie to inna sprawa. Myślę że surowość Fallouta czuliby dobrze, tak jak czuli klimat Wiedźmina i nie dali się ponieść komercjalizacji.

Wiedźmin jest dobry głównie dlatego, że to nie była gra dla debili z kolorowym, tęczowym światem pełnym miłości a który to został bezlitośnie najechany przez Wielkie
  • Odpowiedz