Wpis z mikrobloga

Dokładnie dwa lata temu zapytałem na mirko o najlepsze teksty do poderwania Ukrainki. Wtedy poznałem też @dracul który napisał, że mam ją niby niechcący oblać wrzątkiem i powiedzieć, że to za Wołyń. Zaśmiałem się wtedy mocno z tego, byłem trochę głupi, ale postanowiłem tego wykorzystać. Zrobiłem tak, ale zwykłą wodą, nie wrzątkiem - dziewczyna się rozpłakała. Wtedy pomyślałem sobie, o #!$%@?, przecież ja jestem #!$%@?. Przeprosiłem ją bardzo i dała mi drugą szansę.

Za tydzień bierzemy ślub, a @dracul będzie moim świadkiem. Życie pisze najlepsze scenariusze. Dzieciaka nazwiemy Mariusz, albo Mirabella, tak o dla wykopu. :)

Z PLUSUJĄCYCH WYLOSUJĘ TRZY OSOBY, KTÓRE DOSTANĄ PO FLASZCE ALKOHOLU Z WESELA! :)
Cieszcie się razem z nami :P
#zwiazki #gownowpis #logikaniebieskichpaskow #ukraina #slub #tinder #rozdajo
  • 25
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: po polsku, ona jak sie denerwuje to po swojemu

czym sie rozni związek z ukrainką od takiego z polką? - jest śmieszniej, zawsze jak ją #!$%@? to drze się po ukraińsku a ja się śmieje jak wariat

oprócz tego niewiele zmian, ale na pewno są bardziej wdzięczne
  • Odpowiedz
zazwyczaj jej rodzina do nas przyjezdza na moj koszt


@vovo: już rozumiem skąd ten szybki ślub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
jest śmieszniej, zawsze jak ją #!$%@? to drze > się po ukraińsku a ja się śmieje jak wariat


@vovo: jakbym widział moją siostrę. Teraz jak zna 4 języki to co miesiąc #!$%@? się w innym. Czasem nie wiem czy mnie przeklina czy zamawia kurczaka 5 smaków xD
  • Odpowiedz