Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki na gogu są promocje na gry. Kupuję sobie kompa i chciałbym przejść zaległe świetne produkcje np. Wiedźmina 1, 2, 3 dragon age, skyrim (ostatniego nie ma na gogu). Czy warto kupić na gogu czy gdzieś indziej? A może zrobić po januszowemu i ściągnąć z sieci? #gry #pytanie #januszebiznesu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepek614 Steam też ma promocje cały czas, teraz jest jesienna wyprzedaż. Są jeszcze strony z kluczami ale nie jest pewne że będzie taniej. Np DQ na Steam teraz -30% a np na Kinguinie dalej 250 ponad
  • Odpowiedz
@ebismolarek:
do tamtego na 2game zapomniałem dopisać kod zniżkowy "BLACKFRIDAY2GAME" i tego na voidu "BLACKFRIDAY"

a co do ceneo - to jest wersja z 2011 bez dodatków, Special Edition to wersja z dodatkami (na oko >50h dodatkowej gry) w formie odnowionej (mniej bugów i lepsza grafika)

SE chyba ma mniej modów, ale nie wiem czy to się nie zmieniło, bo od premiery już trochę minęło
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ebismolarek: do homm3 ja mam ściągnięty dodatek/program ze strony fanowskiej. Większa rozdzielczość i dodatkowe funkcje jak np. szybka walka. Na takiej wersji grają oficjalne turnieje więc jak najbardziej prawilna
  • Odpowiedz
@pepek614: ja też już herosy nie grałem z 4 lata, ale jak zobaczyłem kiedyś typka na wykładzie, który na małym laptopku z h3 pyka to aż sie wkurzylem na siebie, że porzucilem granie w to xD
  • Odpowiedz