Wpis z mikrobloga

Wykopki czas się rozejść, koniec tematu @mikeywwa ma rację, skończmy to całe szkalownictwo i dajmy im normalnie żyć, to wszystko było tylko jednym wielkim zbiegiem okoliczności na nieszczęście jego mamy.. odpalaj lajwa Adrian i o nic się nie martw, Twoje argumenty były wystarczające myślę, że do wielu to dotarło

#adrianpolak #danielmagical #patostreamy

Czy jesteś za tym żeby dać spokój Adrianowi i żeby znów normalnie mógł prowadzić lajwy ?

  • TAK 14.4% (21)
  • NIE 85.6% (125)

Oddanych głosów: 146

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lalalaczek: Uważam że to dobry pomysł żeby skończyć pisanie na ten durny temat. Może nie powinienem się wcinać bo jestem tutaj w miarę świeży. Ale naprawdę ta cała afera zaczyna coraz bardziej wyglądać na prowokacje. Zupełnie nie rozumie ludzi którzy twierdzą, że to ONA jest np. w Rzeszowie, Poznaniu, Kaliszu.
Przecież społeczność wykopu jest ogromna - czyli któryś wykopek na pewno weryfikował te ogłoszenia a może nawet był u Pani z ogłoszenia.
A jak był to albo przekonał się że to nie dziewczyna ze zdjęć ( dużo takich przypadków opisywanych na garsonierze różnych dziewczyn jak i na garsonierze niejakiej Szakiry tej były wpisy że na tych zdjęciach nie pracuje dziewczyna ze zdjęć tylko jakaś z obwisłym brzuchem i z obwisłymi cyckami …. a przyznacie że cyccki na zdjęciach to zajebiste silikony).
Po drugie na roksie pojawiają się komentarze a to w Kaliszu a to we Wrocławiu ( gdzie do tej pory nikt nie pisał że była we Wrocławiu??!!!)
Zaraz pewnie mi zarzucicie bronienie Polaka za wszelką cenę - ale pomyślcie logicznie - jeśli ktoś napisał że jest brzydka, nieatrakcyjna na garsonierze ( a na zdjęciach mega d--a) to jak myślicie czy pozytywne komentarze nie pisze sama dziewczyna plus jej koleżanki i Alfons?!?!?!? zastanówcie się sami.... Poczytajcie garsonierę ilu kolesi zaliczyło przeróżne przypały z dziewczynami nawet z ta Waszą SZakirą.
Jeśli okaże się jedna sytuacja - że na tych zdjęciach pracuje kilka dziewczyn może i podobnych do tej ze zdjęć to musi to być
  • Odpowiedz