Wpis z mikrobloga

Działają wam #bf4 albo #bf1 na #neostrada #orange ?
Od wczoraj mam komunikat

BRAK POŁĄCZENIA Z EA ONLINE. PARAMETRY TWOJEGO ŁĄCZA INTERNETOWEGO MOGĄ BYĆ NIEWYSTARCZAJĄCE DLA TEJ GRY


Net działa ok, firewall nic nie blokuje.
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@repiv: sprawdź w Google frazę "Neostrada ipv6 nasz.orange.pl".
Jak instrukcja nie pomoże, to sorry, ale taka mamy telie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Clear: zmianiałem na ipv4 bez rezultatu
@OrangeEkspert: podłączyłem się przez wifi do mobilnego internetu i bez problemu się połączyło z serwerami ea.
Po wifi z liveboxa nie działa, zmieniłem ustawienia zapory w liveboxie na niskie i nic to nie dało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrangeEkspert: wy nigdy nic nie wiecie, moglibyście chociaż przestać oszukiwać i powiedzieć że nie chce wam sie korzystać z płatnego węzła i korzystacie z zapchanego darmowego
  • Odpowiedz
@repiv: sprawdziliśmy wczoraj na Neostradzie zarówno Battlefield 1 jak i Battlefield 4 i w obu grach można było grać online, a ping wynosił 23-28 ms. Czy pozostałe gry sieciowe działają prawidłowo?
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: gry ze steama działają. Sprawdziłem w Quake Champions i DB Xenoverse
Na Orginie mogę jeszcze sprawdzić mulit w Dragon Age Inkwizycja, ale muszę ją pobrać. Po połączeniu się przez wifi udostępnione z telefonu mogę grać w Battelfielda. Na neostradzie mam cały czas komunikat o niewystarczających parametrach łącza internetowego.
  • Odpowiedz