Wpis z mikrobloga

@mikeywwa: #!$%@? wiem kim jesteś i dla czego Ci tak zależy na wybieleniu Roksy, zastanawiający jest fakt iż ani słynna Beatriss ani jej synek nie chcą udowodnić tego,że #!$%@? ludzi się myli. Schowali się do nory i milczą ....
No bo weź to stary na logikę, Twoją matulę posądzają o nastawianie się za $$$ i co robisz ? Milczysz i się chowasz czy bronisz honoru swego i matuli ??? Przecież to
@mikeywwa: jak na razie, te wykopowe dowody to bazują na podobieństwie fryzury i koloru opalenizny. A twoje to "bo ja wiem że to nie ona", dlatego ludzie proszą o jakieś dowody żeby obalić tezę. I tak jak wszyscy mówią główna bohaterka i jej synek zniknęli i się nie wypowiadają, za to pojawiają się zielonki na tagu xD także wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Daaniel-K: Nie mam 12 lat tylko troche więcej, mówie synek do Ciebie bo może masz te 35, ale intelektualnie masz 16. Nie rozumiem jak osoba w tym wieku zamiast zajmować sie ważnymi sprawami traci czas na jakieś afery z dupy wyjdz z domu człowieku, a nie 35 lat i na garnuszku matki...
@mikeywwa: Jak dla mnie intelektualnie masz 12, i to nawet lepiej dla ciebie gdyby tak bylo bo nie wierze że ktoś starszy mógłby byc czyimś pieskiem.Nie zajmuje sie żadnymi aferam obejrzałem pare zdjęc i stwierdziłem to co rozsądni wykopowicze że to matka polaka , nie zakłamiesz rzeczywistości.Jak dorośniesz to będziesz wiedział że życie nie składa się z samych obowiązków i powaznych rzeczy , jest czas na relaks, rozrywkę i inne tzw