Wpis z mikrobloga

W tym wpisie wołamy niedowiarków, którzy nie wierzyli w powrót.
Ja zaczne:
@Eau-Rouge

Nie wróci do F1 nigdy. W F1 taki kierowca jak Vandoorne nie może znaleźć miejsca, a ty wierzysz ze któryś zespół weźmie kierowcę, który od 6 lat nie jeździł bolidem F1 i ma niesprawną rękę?

@tatwarm

"nie ma takiej możliwości

@JanPapejTrzeci
@adakar
Mam nadzieję, że was pieczę dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #f1
  • 22
@giebeka: Wow, znalazł się gamoń co wygrzebał komentarze sprzed 2 lat, czy #!$%@? wie ilu, bo nawet nie podałeś linka do oryginalnego komentarza, gdzie powrót w tamtej sytuacji był kompletnie nierealistyczny i brandzluje sobie teraz bo myśli że jak był wtedy jebniętym optymistą/idiotą, który gówno wie o F1, i jednak malutki % szans się spełnił to nagle robi to z niego eksperta xD No ja #!$%@?, co za komedia xD

I
@Eau-Rouge: no daj się pocieszyć chłopakowi, niech ma trochę radości. Tyle się musiał naczekać i naszukać xD

@giebeka: nawet nie pamiętam jak stary jest ten komentarz, ale to w sumie nie ma znaczenia bo wielokrotnie tutaj pisałem, że szanse Kubicy na powrót są bliskie zeru czy nawet niemożliwe. Poszukaj, na pewno znajdziesz więcej podobnych. Pisałem tak między innymi dlatego, że sam Kubica był takiego zdania (jego działania na różnych polach
@Eau-Rouge: Stary, nie napisałeś że nie wróci wtedy, tylko że nie wróci nigdy. A teraz usilnie starasz się coś udowodnić. Właśnie, co? Że tak nie napisałeś, czy co? Idź się lecz człowieku, bo jedyne co potrafisz robić to wyzywać ludzi w internecie.