Wpis z mikrobloga

Ogłosili, że zamykają #totalwararena
W ramach rekompensaty osoby spełniające odpowiednie warunki dostaną:
-Wybrany tytuł Total War od Sega
- 30 dni prem w WoT lub WoWS
- Należy wybrać gdzie mają przenieść wam golda z Total War Arena do WoT lub WoWS
https://www.reddit.com/r/TotalWarArena/comments/9zcue3/developer_newsletter_arena_is_ending_live_service/?fbclid=IwAR2Lnt79VUIlsM01UGmye-I70R9-K-shSF9sx2iqswqgAjMXfkrNVGvCpPg
  • 5
@Fusofuso: Eee, to WoT ma wspólne konto golda z World of Warplanes, ale nie z WoWS? Grał ktoś już w statki i może mi coś o tym powiedzieć? Mam konto w Wocie i mam tam trochę golda, chciałem sobie pograć w przyszłości w statki, warto tego golda przenieść na Wows?
@Lucider5: Zapraszam do statków, mamy swój Mirko klan. Możesz wbić do nas na tsa, napisz na tagu #worldofwarships

@fortySeven: Gra jest chyba za "trudna" jak na dzisiejsze standardy. Informacja trochę zaskoczyła, biorąc pod uwagę że tworzyli ją dobre kilka lat i close beta chyba dłużej trwała niż open.
@Key_user: Słupki w excelu się nie zgadzały. Na reddicie pisali o jakiś przelicznikach wydanego $ na reklamę który się nie zwracał. Ekonomiczny bełkot, ale na tym polega produkcja gry f2p