Wpis z mikrobloga

@ammon8: i jeszcze spory czas nie umrze. Ale trzeba być idiotą, żeby nie stwierdzić, że najlepsze czasy WoW ma za sobą, a nowe dodatki nie spelniają wymogów fanów. Każdy kto gra dłużej stwierdzi, że graczy jest coraz mniej, coraz dłużej trzeba czekać na zebranie party, dodatki ogrywa się przez miesiąc, a potem stagnacja itd. Na pewno Activision jeszcze będzie doił WoWa jak najdłużej, ja sam będę ciekaw co będzie się działo
@chigcht: Serio w gry od Blizzarda od 15 lat graja ludzie z innym przedzialem wiekowym niż 5-17? Przecież każda gra od nich wygląda jak bajka Disneya dobra zróbmy wyjątek dla W3 i Wow powiedzmy, że te gry tak mają ale no #!$%@?
@frikuu: Nie, Legion był zdecydowanie drugą młodością WoWa, BFA jest zbyt niedopracowane pod względem wykonania jak i nowości.

Jedyne co może zagrozić WoWi to sam Blizzard (lub Activision) mający głupie pomysły (jak Warfronty) albo moda na gry mobilne.

Legion idealnie pokazał, że słuchanie fanów i odpowiednie podejście to dużo subów.

Niestety wygląda na to, że Activision woli zbijać kasę na mountach i petach niż na subach.
@Delfin17: @eragonn14: zalezy od stanu, ale raczej cos w okolicach 5-6% wiecej. Ale nawet dodajac 23% to i tak jest duzo taniej dla Amerykanina.
Na dodatek 20 usd/h zarobic jest w miare latwo, a 20 euro to juz nie jest takie latwe
@alonso117: Ostatnio czytałem i oglądałem trochę na ten temat i podobno z Blizzarda jest bardzo ciężko wylecieć, gdy już Cię zatrudnią. Legendarni twórcy natomiast sami odchodzą i tak, częściowo przez mentalność korpo, ale podobno nie jest to sytuacja, którą tak łatwo da się zero-jedynkowo przedstawić.

Bo podobno przed pojawieniem się Acitivision, na porządku dziennym w Blizzardzie było to, że co popularniejsi twórcy otrzymywali gigantyczne premie, które często i przekraczały ich roczne
@wykopiwniczanin:

- Diablo praktycznie nie istnieje, bo chyba tylko idioci grają w trójkę, w której od dawien dawna nie pojawił się żaden nowy content, w dodatku mając na boku prześwietną konkurencję w postaci PoE, które jest w tej chwili lata świetlne przed tym gniotem. Diablo Immortal na komórki to gwóźdź do trumny serii.

- Warcraft - W3 Remastered to to krok dobry i fajny, ale też pokazujący brak pomysłu na serię