Wpis z mikrobloga

@Nelson2004: Chodzi mi o to że policjant wychodzi na ulicę bo mu pensja nie pasuje mimo że jest większa od tej którą ma ratownik medyczny, a sam ratownik ma o wiele więcej pracy, czasami po kilka dni w pracy musi być dostępny 24h i gotowy na każde warunki. Przykładowo, raz podjechali na miejsce wypadku umieścili rannego w karetce i ... nie chciała odpalić. Ekipa ściągnęła lawetę posadziła karetkę z pacjentem w
@PokoryDoZycia to podam Ci z drugiej strony. Np teraz jest zjazd klimatyczny i praktycznie od końca października niektórzy mają zero wolnego bo muszą wszystko ogarnąć. Z drugiej strony. Np jedzie do pracy 50km na 14 ma do 22 pracować ale przerobił do 24 za które 2h ma nie płacone wraca do domu o 1 i powinien się wyspać ale nie... Musi wstać o 4 bo jedzie na 5 na obserwacje i będą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheOneAndOnlyacidjimbo: @niebiesko-niebieski: a jak jestem kierowcą tira to też mi się należy rabat? Wiozę wam bułki, szynkę, itp.

A kurier też może zniżkę dostać? Paczuszki grzecznie nosi w deszczu i śniegu.

To jest właśnie polska patologia wynikająca z:
a) błachego podejścia do takich spraw jak dawanie jakiejś grupie zawodowej nieuzasadnionych profitów
b) niskich zarobków m.in. Policji
O prosze ile mozna sie dowiedziec, nie wiedzialem ze regula w gastronomii jest dawanie znizek mundurowym.


@TheOneAndOnlyacidjimbo: czesto bo zamawiaja duzo i polecaja knajpy innym kolegom, rowniez z innych sluzb. Jednak z takimi trzeba ostroznie bo jak #!$%@? zamowienie kilka razy to idzie fama, ze knajpa leci w kulki. Zapytaj sie szefa czy ma jakas umowe i tyle. Nie ma co histeryzowac, ze probowal wyludzic rabat na legitymacje.