Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry

Nie ukrywam, że pisze tego posta trochę rozgoryczony, ale macie to, co poniektórzy chcieliście... Zarzucaliście mi, że karty są tworzone w 2 minuty, że na "#!$%@?", że sobie jaja robię. Dziś czas na trzynastą już kartę z gry https://www.wykop.pl/wpis/36523661/stworzylem-gre-karciana-bardzo-rozbudowana-i-wciag/ Tag #niebezpiecznestworzeniagame obserwuję już 29 osób, za co bardzo wam dziękuję. Kartę stworzyłem na wzór niektórych malkonentów, którzy hejtowali moje dotychczasowe pracę... Do tej karty obrazy wziąłem z internetu, (nie jak wcześniej z własnej kolekcji) ramkę karty również, dokładnie tak jak chcieliście. Stworzenie tej karty zajęło mi około 10 minut i nawet się nie starałem, bo nie czułem tego kompletnie... Zastanówcie się jeszcze raz, jaka forma karty jest bardziej prawdziwa i twórcza, która ma głębie i duszę, a która wygląda na sztuczny twór. Przed państwem Skorpion. (w komentarzu jednak postanowiłem dodać kartę, w postaci, w jakiej tylko i wyłącznie powinna zostać zaprezentowana).

#humorobrazkowy #gry #grybezpradu #gryplanszowe #grykarciane #zwierzaczki #smiesznypiesek #heheszki #niebezpiecznestworzeniagame
CzkaFFka - Dzień Dobry

Nie ukrywam, że pisze tego posta trochę rozgoryczony, ale m...

źródło: comment_BGIA6XlT3ImGZKZsIzE3CNUD2edWHrJr.jpg

Pobierz
  • 9