Wpis z mikrobloga

Pomuszta mirko, chcem mojemu niebieskiemu kupić pod choinkę coś, z czego się uraduje, a nie grzecznie uśmiechnie i wywali jak nie będę patrzyć. Kochanie jest zapalonym rowerzystą, fascynuje się urbanistyką i komunikacją, uniwersum Star Wars i wieloma, serio wieloma innymi rzeczami, człowiek orkiestra normalnie. Ale też troszku banan, ma wszystko i nawet nie ma potrzeby czegoś chcieć :(
Jak na razie mam klapki pod prysznic i dres, więc kiepsko mi idzie :(
#niebieskiepaski #zwiazki #pomocy #szukam
  • 11
@Sheygra: Jakbym o sobie czytał :P Mam podobnie, jak ktoś pyta co chcę na prezent, to szczerze nie wiem co mu powiedzieć, bo każdą swoją potrzebę staram się załatwiać szybko. I faktycznie, też mało kiedy jestem zadowolony z prezentów, które dostaję i muszę się nieszczerze uśmiechać. Nie masz zatem łatwego zadania ;) Są 2 rozwiązania, kup mu coś niekoniecznie związanego z jego zainteresowaniami, coś co go zaskoczy, rozbawi, ogólnie wywoła pozytywne
@Sheygra: Albo bilet do Kopenhagi, każdy kto interesuje się urbanistyką powinien docenić. A jak masz mniejszy budżet to plakat z planem miasta np. Barcelony. Każdy pasjonata urbanistyki powinien docenić plakat z planem Cerda.