Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski ma problem z tym, żeby mu stanął. Od niedawna chcieliśmy zacząć z niebieskim te slynne #seksy. No i mój niebieski chyba przez to że się stresuje, ma problem z tym, żeby mu stanął. Dodam że to jego pierwszy raz z kobietą, ale mój już nie. Mówi że to przez stres, a gdy ja próbuję mu jakoś pomóc się podniecić to zamyka się w sobie i już nic z tego nie ma. Jestem wyrozumiała i nie naśmiewam się z niego ani nie krytykuję. Ale już nie wiem co robić, bo kilka razy próbowaliśmy i nic z tego. Wiem na pewno, że mnie kocha i nie ma nikogo na boku. Co robić?
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: skąd się biorą takie fajtłapy xD ja pamiętam przy pierwszym razie jak zerznalem pannę w akademiku to się pytała kim ja jestem ze tak potrafię i zasnęła z wypięta dupa bo nie miała siły xD spytałem jej się co by powiedziała jakby się dowiedziała że byłem prawiczkiem to parsknela śmiechem i powiedziała że by nie uwierzyła a tu fajtłapy jakieś się cycka boją boże kto to wychował xD