Wpis z mikrobloga

@novyr9: tak, jest taki jak w opisie, cały tył jest z poliwęglanu - to materiał jak klosze do lamp w autach a boki są z twardego silikonu i wystają krawędzie że jak spadnie na ryj to nie uderzy ekranem na płaskim, już mi dużo razy spadł i nic. Obiektyw kamery się chowa w pleckach tak że nie porysujesz, mam go od lipca i tylko ten silikon lekko przyżółknął, teraz wygląda jak
@novyr9: po jakimś czasie ta skóra fajnie się wyciera i nabiera charakteru. Kwestia gustu, osobiście wpadłem w te obudowy jak śliwka w kompot. Przy każdym kolejnym iPhonie będę brał od razu brązowe skórzane etui ;)
@novyr9: polecam to samo co @suqmadiq2ama
Posiadałem na poprzednim (xiaomi mi5) i na aktualnym (iP 8+)
Jedno z niewielu etui, które nie psuje wyglądu urządzenia i bardzo dobrze je chroni
Telefon zaliczył wiele gleb i nigdy nic mu się nie stało. Polecam brać wersje dark (dymiona) bo crystal potrafi z czasem zżółknąć
@novyr9: Brzegi wystają (szczególnie w górnych rogach), wiec ekran jest chroniony.
Jak chcesz to mogę Ci jutro wysłać zdjęcia mojego case’a po dwóch miesiącach używania. Ja brudu u siebie praktycznie nie widzę. To na co na pewno bym uważał to oleje.