Wpis z mikrobloga

Siemanko 3 pytania #motoryzacja
Bede niedlugo przymierzal sie do zakupu mustanga z okolic 13/14 roku budzet ok 60k. Pytanie mam takie, częśc Mustangow ma wydech Rouscha. Czy poza lepszym dzwiekiem wydech spelnia jakies inne funkcje ?
Druga sprawa na co zwrocic szczegolna uwage przy zakupie ? Planuje wersje z v6 305 koni.
I ostatnie pytanie czy sa tu posiadacze mustangow ktorzy podzielą sie swoim doswiadczeniem w uzytkowaniu tego auta ?
#ford #mustang #musclecars
  • 14
  • Odpowiedz
@zl0ty: Ad.1 Customowy wydech może dać silnikowi "odetchnąć" i uwolnić kilka koni. Dosłownie kilka, jakiejś kolosalnej różnicy nie powinno być.
  • Odpowiedz
@zl0ty: jeżdżę v6 z 2011r. Auto bardzo fajne, w tej cenie która podałeś ciężko o zadbanego 13-14’ tymbardziej z takim wydechem. Dla przykładu - ja sprzedaje swój egzemplarz za 65k, przedlift ale z nowymi hamulcami EBC, wydechem Magnaflow, wygluszeniami, LPG, regularnie serwisowany itd. Za 60 naprawdę ciężko o polifta, a te na otomoto w tej cenie to ulepy.
  • Odpowiedz
@LepiejWcaleNizPozno: silnik bardzo trwały, jedyna bolączka chyba to cieknącą pompa wody, mnie złapało przy 128k km, nowa pompa ok 600. Tak to nic tylko jeździć. Wiadomo, zima i jesień to trochę męczarnia. Na cabrio niektórzy narzekają ze niby skrzypi i kiepsko spasowane.
  • Odpowiedz
@LepiejWcaleNizPozno: pewnie, każdy woli co innego ale poczytaj trochę o tych cabrio w Mustangach, ja tez na początku za takim się rozglądałem i jednak odpuściłem, zapraszam na grupę Mustang Klub Polska na FB, tam możesz smialo pytać ludzi, którzy te samochody dużo lepiej ode mnie
  • Odpowiedz