Wpis z mikrobloga

Mirki pierwszy raz wybieram się do teatru, a w sumie to chciałbym tam zaprosić dziewczynę. Czym różnią się miejsca oznaczone jako "parter" i "amfiteatr"? Te pierwsze na mapce widoczne są bliżej przy scenie ale ich cena jest sporo niższa od tych drugich, które są dalej. Wytłumaczy ktoś na chlopski rozum? Które lepiej brać?

#teatr #amfiteatr #sztuka
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante15: Generalnie im droższe miejsca tym lepsze, przynajmniej w teorii (widoczność, dźwięk, optymalna odległość od sceny). Ale dużo też zależy od osobistych preferencji.
  • Odpowiedz
@Dante15: wszystko powyżej się zgadza, ale tak naprawdę zależy od obiektu :P jak rezerwujemy miejsce w nowym budynku (w którym jeszcze nie byłam), to zawsze dzwonię na informacje i pytam, które miejsca są najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdynii


@Dante15: Gdyni #grammarnazi :)

Bardzo dobry teatr, propsuję. Na co się wybieracie?

Tam jest duża scena, stąd w pierwszych rzędach trzeba trochę bardziej kręcić głową, ale to raczej nie problem. Natomiast nagłośnienie (w końcu musicale) ustawione jest optymalnie na najdroższe miejsca. Tam są też (w pierwszym rzędzie tej sekcji miejsca dyrektorskie itd.
  • Odpowiedz
@Dante15: Byłem na Notre Dame de Paris w tym tygodniu, było zajebiście, miałem miejsca na amfiteatrze, 3 rząd, czyli cenowo to samo co parter pod, polecam.
Pierwszy rząd takiego amfiteatru wydaje się spoko, bo nie ma nikogo przed sobą bezpośrednio, bo jest tam "przejście", więc niczyj czubek głowy by nie zasłaniał w razie co. Choć też nie wiem czy nie wolałbym gdzieś wyżej na tym amfiteatrze, bo z jednej strony im
  • Odpowiedz