Wpis z mikrobloga

Lokalne Mirki, pomóżcie. Najlepsza #silownia w #bydgoszcz? Najlepiej jak najbliżej #fordon albo gdzieś przy szpitalu Jurasza.
Interesują mnie przede wszystkim: jak najmniejsza popularność miejsca, w miarę dobry sprzęt do trójboju (niepowyginane gryfy, wysokie talerze, niedziurawa podłoga, a gdyby był podest to już w ogóle cudmiód)
#mirkokoksy
  • 9
@Ta_lerze: od 16 do 20 jest masa ludzi, ale jak pójdziesz rano, albo po 21 to jest już spoko. Na pewno nie będziesz musiała czekać żeby coś zrobić bo strefa wolnych ciężarów jest spora. W sobote 1.12 są drzwi otwarte wiec bedziesz mogła sobie obczaić wszystko i nie zapłacisz opłaty wpisowej.
@Twinkle Jestem szczęśliwą posiadaczką multisporta, więc się nie orientuje jak tam z cenami karnetów. Wiem jedynie, że najtańszy kosztuje 49 zł. A co do sprzętu - jest wporzo. Gryfów prostych jest na tyle dużo, że jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żebym musiała czekać na serię. Każdy pewnie siedzi w łapie, są zadbane, żadnej rozklekotanej sztuki. Obciążenia też fajne, wysokie, #!$%@?. Ławka prosta - niektórzy twierdzą, że za wąska, ale jak dla