Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś pracujący w #orange i sprawdzi jaka jest dla mnie najlepsza opcja jeśli mam już Neostradę (50zł) i chcę przenieść 2 numery w abonament bez telefonów i 1 numer stacjonarny? Może to się da jakoś w jeden pakiet zawiązać?

Mam info z konkurencyjnej sieci i chcę porównać. Na korzyść Orange już jest to, że tam gdzie numery będą używane jest super zasięg, a z tej konkurencyjnej sieci trochę słaby.

#siecikomorkowe
  • 10
@Clear: a jakie pakiety internetu w tych abonamentach?
Czyli miesięczne koszty miałbym 99 w Orange i oddzielnie 60 zł tv Cyfrowy Polsat = 159 zł

W #plus dostałem ofertę 45 zł numery + 10 zł stacjonarny + tv 60 zł no i oddzielnie Neostrada 50 zł = 165 zł
@Clear: można zmodyfikować te abonamenty? Bo w jednym nie potrzeba w ogóle pakietu internetu lub jeśli musi być to najmniejsza opcja, a w drugim coś więcej niż 5 GB?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ernando: w jednym masz 5 GB na stałe (Orange love). Drugi możesz wybrać jak na stronie (z rabatem 20 zł) lub dokupić internet mobilny (mozesz wykorzystać limit także na numerach komórkowych) za 10 zł (10 GB) lub 20 zł (50 GB).
@Clear: Właśnie chciałem sprawdzić na stronie ale "Obecnie prowadzimy prace na naszej stronie..."
Możesz mi tutaj to rozpisać? Pierwszy abonament - 5GB i darmowe połączenia i sms za ile zł?
I drugi abonament jak będzie wyglądał? Powiedzmy żeby zawierał pakiet 10 GB ?

+ neostrada 50 zł
+ stacjonarny ile ?