Wpis z mikrobloga

Mirki, akcja jest tego typu: posiadałem kiedyś konto w mbanku i płacąc BLIKiem na np. pizzaportal - zapamiętałem sobie odbiorcę, Konti w mbanku dłużej nie posiadam, ale za każdym razem jak chce zapłacić na pizzaportal za pomocą BLIKa to automatycznie przenosi mnie na kod BLIK z mbanku, zamiast do nowego banku - da się jakoś może odklikać w mbanku to zapamiętanie? Albo jakoś inaczej to ogarnąć? Chciałbym jednak, żeby przenosiło do apki nowego banku :)
#mbank #blik
  • 4
Uruchamiając blika w aliorze, automatycznie dostałem info od mbank , że zostałem wylogowany od nich i nie miałem podobnej sytuacji, mimo wczesniej zapamiętanych odbiorców.
@MinscBoo @MichaelT128 @zibizz1 - problem w moim przypadku rozwiązany: gdy kolejny raz przeniosło mnie do aplikacji mBanku - odrzuciłem transakcję, a następnie pojawiło się okienko, w którym mogłem usunąć "sklep" z listy zapamiętanych.
Być może w moim przypadku to wylogowanie nie zadziałało z uwagi na to, że w moim nowym banku niestety brak jest usługi przelewów na telefon - więc może nr telefonu w dalszym ciągu jest powiązany z mbankowym BLIKiem i