Wpis z mikrobloga

W których Gdańskich Pubach występuje kwota minimalna płatności kartą? Na ogół chodzę bez gotówki bo wszędzie można karta, dzisiaj byłem w Pub w "u Szkota" piwo 8zl a obsługa mówi że karta kd 10zl...ktore puby tak mają? "No To Cyk" też ma kwotę minimalna na płatność kartą czy nie?
#gdansk #trojmiasto #pijzwykopem #piwo #pieniadze #banki
  • 39
  • Odpowiedz
@Marcinowy: U Szkota? nigdy mi się nie zdarzyło zawsze płacę kartą. Kiedyś w jakimś klubie w sopocie po nalaniu browara tak mi powiedzieli, że od 10zł płatność to powiedziałem, że mam w piździe ich piwo i niech je zabiorą. Powiedzieli, że mam zapłacił, ja powiedziałem, że chcę zapłacić ale kartą. Piwo się zmarnowało, cóż - bieda umysłowa jeszcze u niektórych.
  • Odpowiedz
@Marcinowy: Ciężko powiedzieć, ale nie w ostatnim czasie, dużo bardziej wolę Flisaka tuż obok :) Tam obsługa kulturka, zawsze jak przy browarkach siedzimy, ktoś przyniesie nam wody co by kaca nie mieć.
  • Odpowiedz
@Marcinowy:
Nie zawsze jest -- to szefowa, czasem ma wolne albo jest na jakichś zawodach barmańskich.
Jak my wchodzimy to zawsze pytamy, czy jest Anita, ale jak nie ma -- to chłopaki już się nauczyli robić dla nas kwaśne szoty. :D
https://www.facebook.com/Flisak76/videos/1783359085020632/

Zresztą zazwyczaj łączymy -- na #trojmiejskiewykopiwo siedzimy w Szkocie i wyskakujemy co jakiś czas na kolejkę szotów do flisaka :D
Flisak nie ma piw, a Szkot
  • Odpowiedz