Wpis z mikrobloga

Możecie hejtować Przyjaciół do woli, ale mówcie co chcecie... W czasach gdzie wszędzie są cycki, ninaturalna poprawność polityczna i głupkowate teksty o ruchaniu, to ten serial jest ciepły, z wyważonym humorem i bohaterami których się czuje.
Zawsze chętnie obejrzę po raz kolejny, przy gotowaniu czy przeglądaniu mirko.
Plusujcie przyjaciół, bo to najlepsza telewizyjna paczka Nowego Yorku lat '90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takaprawda #seriale #przyjaciele
Sandman - Możecie hejtować Przyjaciół do woli, ale mówcie co chcecie... W czasach gdz...

źródło: comment_D7Zoqy32V6UA5O0JcCqluSSkodQwoxok.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@lis6502: Akurat Rachel jak najbardziej mieści się w moim poczuciu estetyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tą poprawnością to nie wiem do końca do czego zmierzasz... Uważam że serial nie obrażał nikogo, a czasem pojawiały się śmieszki, chociażby z domniemanego homoseksualizmu Chandlera :) Toż to życie, zwykłe śmieszki.
Dzisiaj na pewno pojawił by się sprzeciw... Ja uważam że trzeba umieć się śmiać także z siebie, także
  • Odpowiedz
Przecież żona Rossa okazała się lesbą i razem wychowywały jego dziecko więc nie wiem gdzie tu różnica miedzy tym co dzisiaj jest na netfliksie


@drzuo: To nie była gloryfikacja tematu, tylko jeden z motywów. Ja tam czuję różnicę.
  • Odpowiedz
@sillygiraffe: Ja właśnie jestem w 3/4 całości, po raz chyba piąty :P Wiedziałaś że są przynajmniej dwa rodzaje polskiego lektora? Teraz oglądam netfliksa, i tutaj tłumaczenie jest zupełnie inne niż to z comedy central. Osobiście uważam że gorsze, tamto było bardziej elastyczne przez co śmieszniejsze. Tutaj tłumacz bywa dosłowny.
  • Odpowiedz
@sillygiraffe: A widzisz... Ja muszę z lektorem, bo za krótkie życie żeby się w 100% poświecać oglądaniu każdej rzeczy, także wiele filmów czy seriali to tło do życia codziennego :)
  • Odpowiedz
@Sandman: W czasach szkoly sredniej bardzo dużo oglądałem HIMYM ( jak poznałem waszą matkę) i do teraz jest to mój ulubiony serial.
Dopiero jakiś czas temu zacząłem oglądać Friends i zupełnie szczerze mówię, że serial ten nie rozśmieszył mnie ani razu. Przyjemny, lekki w sam raz do śniadania, ale tylko niezły.
  • Odpowiedz