Wpis z mikrobloga

  • 161
Stan konta na dzień dzisiejszy to 160 zł XD Mam zamiar przeżyć za to do końca miesiąca. Całkiem możliwe, że w przyszły weekend pojadę do domu to mama da zapasy.
W tych 160 zł muszę jeszcze nakarmić kota.

Dzisiaj powstał (znowu) sos pomidorowy z soczewicą (także jest trochę białka) i kukurydzą. Ilość jakoś na 3 dni, więc obiady z glowy. Dzisiaj akurat jem z makaronem, ale jutro będzie ryż.

Dajcie pomysły na inne tanie jedzenie tylko nie czokoszoki xD

#jedzenie #gotujzwykopem #oszczedzanie #pieniadze
hangover - Stan konta na dzień dzisiejszy to 160 zł XD Mam zamiar przeżyć za to do ko...

źródło: comment_KjkDwz3jWRGgqczc4to8LFd1HCc2vaJB.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hangover: cebula, marchew, papryka (ja preferuje zieloną) na patelnię, do tego później przecier pomidorowy (w takich kartonikach są) albo pomidory bez skórki jak tam wolisz. Do tego makaron lub ryż. Do tego jakieś przyprawy jak lubisz (super smakuje ze słodka papryka wedzona), cynamon itd. Generalnie dość tanio i starczy ci na 2/3 dni:P
  • Odpowiedz
@hangover: Dla ludzie, którzy nie czytali komentarzy - ona ma pieniądze, ale nie chce z nich korzystać, bo woli brać te, które dają rodzice, a te, które sama zarobi, to odkłada.
  • Odpowiedz
  • 9
@hacerking To coś złego? Studiuję dziennie, moich rodziców stać na moje utrzymanie.
Dorabiam sobie, ale nie dostaje za to kokosów i rodzice mówią, że to ma być na moje przyjemności :P a ja odkładam pieniądze na wakacje
  • Odpowiedz
@hangover Kurła, przypomniało mi się, jak kiedyś pożyczyłam koleżance z roku 300zł. Miała oddać w kolejnym tygodniu, nie oddała do końca miesiąca ()
Przez ostatni tydzień jadłam już zupę marchewkową, z samej marchewki, i kurz spod łóżka. Z tego miejsca pozdrawiam mojego byłego, który przyjechał do mnie z chałką od swojej mamy ()

A budżetowe jedzenie to chleb w jajku,
  • Odpowiedz
@hangover hummus :) serio, super tanie, mega pożywne i odbędę zrobiony - przepyszny. Do tego np szalotkę w czerwonym winie, jakieś pikle etc - dodatki wg uznania i kieszeni
  • Odpowiedz
@hangover:
Coś Ci powiem, jeżeli chodzi o jedzenie to osobiście zamawiam PlennyShake, wychodzi mnie to jakieś 600 PLN miesięcznie, przychodzi raz w miesiącu i mając zapas mam pewność, że przetrwam miesiąc, czy sobie coś normalnego zjem czy nie. Da się na tym spokojnie przeżyć i nawet sylwetka się poprawia.
  • Odpowiedz